INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Shaulskaya vs. Alice Gillan - Wzajemne mecze
07.12.18 | Ćwierćfinał | Alice Gillan | Anastasia Shaulskaya | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
22.11.18 | 2. runda | Anastasia Shaulskaya | Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Anastasia Shaulskaya form & Alice Gillan form
Anastasia Shaulskaya - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.09.19 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Campinas - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.18 Ćwierćfinał | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.18 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 Półfinał | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Alice Gillan - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |