MECZ
15.07.18 | Klasyf. | Alexandra Vasilyeva | Natalia Zorgovska | 6-1, 6-1 | Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
18.12.01, 22 lat
18.12.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
13.09.96, 27 lat
13.09.96, 27 lat
Alexandra Vasilyeva vs. Natalia Zorgovska - Wzajemne mecze
15.07.18 | Klasyf. | Alexandra Vasilyeva | Natalia Zorgovska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana |
Alexandra Vasilyeva form & Natalia Zorgovska form
Alexandra Vasilyeva - ostatnie mecze
W15 Cordoba - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - krecz | szczegóły meczu |
Natalia Zorgovska - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
21.08.17 Klasyf. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
13.03.17 Klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Veronika Zavodska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |