MECZ
17.10.21 | Klasyf. | Aleksandra Krunic | Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-1 | Moscow | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandra Krunic | Anastasia Tikhonova | |
1. podanie % | 20/36 (56%) | 20/39 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/16 (81%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/39 (64%) | 6/36 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/75 (73%) | 20/75 (27%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anastasia Tikhonova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasia Tikhonova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Anastasia Tikhonova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anastasia Tikhonova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Aleksandra Krunic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasia Tikhonova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anastasia Tikhonova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Anastasia Tikhonova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandra Krunic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandra Krunic vs. Anastasia Tikhonova - Wzajemne mecze
17.10.21 | Klasyf. | Aleksandra Krunic | Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Moscow | halowa |
Aleksandra Krunic form & Anastasia Tikhonova form
Aleksandra Krunic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - krecz | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.22 3. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.22 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
13.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Tikhonova - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |