MECZ
24.06.18 | 2. runda klasyf. | Alexandra Iordache | Iulia Vlaiculescu | 6-2, 6-4 | Curtea De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.12.00, 23 lat
15.12.00, 23 lat
Alexandra Iordache vs. Iulia Vlaiculescu - Wzajemne mecze
24.06.18 | 2. runda klasyf. | Alexandra Iordache | Iulia Vlaiculescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Curtea De | ceglana |
Alexandra Iordache form & Iulia Vlaiculescu form
Alexandra Iordache - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Weronika Ewald | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Sonal Patil | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.04.24 Klasyf. | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Iulia Vlaiculescu - ostatnie mecze
W15 Sozopol - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yoana Petkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lorena Maria Danaila | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tayna Mendes | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Andreea Cula | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |