MECZ
15.06.22 | 2. runda | Alexandra Eala | Daniela Seguel | 6-1, 6-2 | W60 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Eala | Daniela Seguel | |
1. podanie % | 35/63 (56%) | 25/43 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 14/25 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/43 (53%) | 23/63 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Double foul | 10 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexandra Eala | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Eala | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Eala | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Eala | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Eala | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Eala | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Eala vs. Daniela Seguel - Wzajemne mecze
15.06.22 | 2. runda | Alexandra Eala | Daniela Seguel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Madrid | twarda |
Alexandra Eala form & Daniela Seguel form
Alexandra Eala - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 4-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-61, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Oceane Dodin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Daniela Seguel - ostatnie mecze
Billie Jean - ceglana | ||||
13.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.24 | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 | vs. Camila Romero | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.04.24 | vs. Andrea Gamiz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |