MECZ
05.11.20 | 2. runda | Alexandra Cadantu | Nina Stadler | 5-7, 6-3, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Cadantu | Nina Stadler | |
1. podanie % | 79/107 (74%) | 62/94 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/79 (65%) | 34/62 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/28 (29%) | 10/32 (31%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/94 (53%) | 48/107 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/201 (54%) | 92/201 (46%) |
Double foul | 8 | 6 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Cadantu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Cadantu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Cadantu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Cadantu | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Cadantu | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Cadantu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Cadantu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Alexandra Cadantu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Cadantu vs. Nina Stadler - Wzajemne mecze
05.11.20 | 2. runda | Alexandra Cadantu | Nina Stadler | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Alexandra Cadantu form & Nina Stadler form
Alexandra Cadantu - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
Nina Stadler - ostatnie mecze
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
29.04.21 3. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.04.21 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.20 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |