MECZ
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Alexandra Bozovic | Eszter Meri | 6-2, 6-1 | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Bozovic vs. Eszter Meri - Wzajemne mecze
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Alexandra Bozovic | Eszter Meri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Alexandra Bozovic form & Eszter Meri form
Alexandra Bozovic - ostatnie mecze
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
14.04.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Eszter Meri - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |