MECZ
01.10.19 | Klasyf. | Alexa Glatch | Nina Stadler | 6-1, 3-6, 10-5 | W60 Charleston | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexa Glatch | Nina Stadler | |
1. podanie % | 29/57 (51%) | 40/78 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 23/40 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/28 (57%) | 21/38 (55%) |
Zdobyte break-ball | 2/12 (17%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/78 (44%) | 20/57 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/135 (53%) | 64/135 (47%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexa Glatch | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
1-0 | Nina Stadler | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alexa Glatch | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Nina Stadler | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexa Glatch | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexa Glatch | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40 | ||
Alexa Glatch | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, A-40 | ||
1-1 | Nina Stadler | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alexa Glatch | 1-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Nina Stadler | |
Alexa Glatch | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Alexa Glatch | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Alexa Glatch | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-2, 5-2, 5-3, 7-3, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexa Glatch vs. Nina Stadler - Wzajemne mecze
01.10.19 | Klasyf. | Alexa Glatch | Nina Stadler | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | W60 Charleston | ceglana |
Alexa Glatch form & Nina Stadler form
Alexa Glatch - ostatnie mecze
W25 Bethany - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 6-3, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 1-2, - Alexa Glatch - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Abigail Rencheli | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Katie Volynets | 6-3, 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Carmen Corley | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Aspen Schuman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Safiya Carrington | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Kendra Bunch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Simona Waltert | 7-5, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
05.08.22 2. runda | vs. Hanna Chang | 7-60, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Maegan Manasse | 6-73, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
22.07.22 2. runda | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Hina Inoue | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Danielle Lao | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Madison Brengle | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Reese Brantmeier | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 7-66, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Columbus - halowa | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Saisai Zheng | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nina Stadler - ostatnie mecze
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
29.04.21 3. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.04.21 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.20 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |