MECZ
22.01.17 | Finał | Aleksandra Pospelova | Anastasiya Vasylyeva | 6-4, 1-6, 6-4 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandra Pospelova | Anastasiya Vasylyeva | |
1. podanie % | 69/104 (66%) | 57/111 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/69 (62%) | 37/57 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/35 (46%) | 26/54 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/111 (43%) | 45/104 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/215 (50%) | 108/215 (50%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 2 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandra Pospelova vs. Anastasiya Vasylyeva - Wzajemne mecze
22.01.17 | Finał | Aleksandra Pospelova | Anastasiya Vasylyeva | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Aleksandra Pospelova form & Anastasiya Vasylyeva form
Aleksandra Pospelova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Vasylyeva - ostatnie mecze
Horb - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 Klasyf. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
18.05.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.03.18 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.03.18 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.18 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |