MECZ
14.03.21 | 1. runda klasyf. | Aleksandra Melnikova | Marne Dercksen | 6-4, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
31.07.02, 21 lat
31.07.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
JAR
04.08.01, 22 lat
04.08.01, 22 lat
Aleksandra Melnikova vs. Marne Dercksen - Wzajemne mecze
14.03.21 | 1. runda klasyf. | Aleksandra Melnikova | Marne Dercksen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Aleksandra Melnikova form & Marne Dercksen form
Aleksandra Melnikova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sandy Sharaf | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Salma Hussein | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mahrukh Kokni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 Klasyf. | vs. Greta Murzsa | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Hana El Deeb | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-64, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Briana Szabo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 1-4, - Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Darya Shauha | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.22 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 2-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Lynch | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Rachel Zipfel | 0-5, - Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Marne Dercksen - ostatnie mecze
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |