MECZ
14.02.21 | 1. runda klasyf. | Alba Rey Garcia | Angelika Shapovalova | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.06.98, 25 lat
12.06.98, 25 lat
Alba Rey Garcia vs. Angelika Shapovalova - Wzajemne mecze
14.02.21 | 1. runda klasyf. | Alba Rey Garcia | Angelika Shapovalova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Alba Rey Garcia form & Angelika Shapovalova form
Alba Rey Garcia - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu |
Angelika Shapovalova - ostatnie mecze
W15 Casablanca - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu |