MECZ
15.06.15 | 1. runda klasyf. | Akvile Parazinskaite | Anhelina Kalita | 7-63, 7-65 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
31.03.97, 27 lat
31.03.97, 27 lat
Akvile Parazinskaite vs. Anhelina Kalita - Wzajemne mecze
15.06.15 | 1. runda klasyf. | Akvile Parazinskaite | Anhelina Kalita | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Akvile Parazinskaite form & Anhelina Kalita form
Akvile Parazinskaite - ostatnie mecze
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.22 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.01.22 2. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.01.22 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.01.22 Finał | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.22 Półfinał | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Anhelina Kalita - ostatnie mecze
W25 Kazan - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |