MECZ
17.05.19 | Ćwierćfinał | Akilah James | Pauline Wuarin | 6-3, 6-0 | W15 Tacarigua | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Akilah James | Pauline Wuarin | |
1. podanie % | 36/50 (72%) | 27/39 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/36 (64%) | 14/27 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/14 (86%) | 3/12 (25%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/39 (56%) | 15/50 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Akilah James | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Akilah James | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akilah James | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Akilah James | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Akilah James | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akilah James | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akilah James | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akilah James | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Akilah James vs. Pauline Wuarin - Wzajemne mecze
17.05.19 | Ćwierćfinał | Akilah James | Pauline Wuarin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Tacarigua | halowa |
26.12.16 | 1. runda | Akilah James | Pauline Wuarin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Rabat | ceglana |
Akilah James form & Pauline Wuarin form
Akilah James - ostatnie mecze
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Tiziana Rossini | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Chiara Girelli | 2-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Marina Bulbarella | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Melisa Morales | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Fernanda Astete | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Ivana Corley | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.09.21 1. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
21.07.21 2. runda | vs. Erica Oosterhout | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.04.21 Klasyf. | vs. Helena Stevic | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Renad Ayman Maamoun | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.01.21 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.01.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Kelly Williford | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Amber Washington | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Mariana Ossa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arisha Ladhani | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Angela Bonilla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Margarita Skryabina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Pauline Wuarin - ostatnie mecze
W25 Verbier - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 Klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - krecz | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
14.07.19 Klasyf. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |