MECZ
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Akgul Amanmuradova | Anna Gabric | 6-1, 6-1 | W25 Braunschweig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Akgul Amanmuradova | Anna Gabric | |
1. podanie % | 31/43 (72%) | 18/39 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 10/18 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/39 (56%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/82 (63%) | 30/82 (37%) |
Double foul | 0 | 8 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-0 | Anna Gabric | |
0-0 | ||
Akgul Amanmuradova | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Anna Gabric | |
0-0 | ||
Akgul Amanmuradova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Akgul Amanmuradova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Akgul Amanmuradova | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0 | ||
4-1 | Anna Gabric | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Akgul Amanmuradova vs. Anna Gabric - Wzajemne mecze
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Akgul Amanmuradova | Anna Gabric | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Braunschweig | ceglana |
Akgul Amanmuradova form & Anna Gabric form
Akgul Amanmuradova - ostatnie mecze
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Kania | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Riya Bhatia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Shvedova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
05.03.20 | vs. Aldila Sutjiadi | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Rubber 1 | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Xiaodi You | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anna Gabric - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |