MECZ
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Aino Alkio | Deniz Paykoc | 1-6, 6-2, 10-8 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Finlandia
25.07.00, 23 lat
25.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
14.05.98, 25 lat
14.05.98, 25 lat
Aino Alkio vs. Deniz Paykoc - Wzajemne mecze
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Aino Alkio | Deniz Paykoc | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Aino Alkio form & Deniz Paykoc form
Aino Alkio - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.22 Klasyf. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Deniz Paykoc - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.20 1. runda | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |