MECZ
01.07.19 | Klasyf. | Ainhoa Atucha Gomez | Amandine Cazeaux | 6-2, 6-4 | W25 Corroios | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ainhoa Atucha Gomez | Amandine Cazeaux | |
1. podanie % | 32/53 (60%) | 33/57 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 21/33 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/57 (46%) | 17/53 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ainhoa Atucha Gomez vs. Amandine Cazeaux - Wzajemne mecze
01.07.19 | Klasyf. | Ainhoa Atucha Gomez | Amandine Cazeaux | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Corroios | twarda |
10.06.13 | 1. runda | Amandine Cazeaux | Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Guimaraes | twarda |
Ainhoa Atucha Gomez form & Amandine Cazeaux form
Ainhoa Atucha Gomez - ostatnie mecze
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 2-5, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-3, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 7-65, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
19.08.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-74, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu |
Amandine Cazeaux - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Aix - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |