MECZ
16.05.21 | 1. runda klasyf. | Ai Yamaguchi | Selina Atay | 3-6, 6-3, 10-7 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
02.05.02, 21 lat
02.05.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
20.11.01, 22 lat
20.11.01, 22 lat
Ai Yamaguchi vs. Selina Atay - Wzajemne mecze
16.05.21 | 1. runda klasyf. | Ai Yamaguchi | Selina Atay | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ai Yamaguchi form & Selina Atay form
Ai Yamaguchi - ostatnie mecze
W25 Kyoto - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Seri Nayuki | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Nishio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Young Suh Lee | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Mao Mushika | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Mua Shigeta | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
24.05.23 Klasyf. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Honori Koyama | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - trawiasta | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Olivia Lincer | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Fukuoka - dywanowa | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Erika Sema | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Li Hsin Lin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. I Wen Wan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Yufei Ren | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Selina Atay - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |