MECZ
12.08.18 | 2. runda klasyf. | Ai Kamiyoshihara | Jooyeon Jeong | 6-0, 6-0 | Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
02.11.91, 32 lat
02.11.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
27.02.01, 23 lat
27.02.01, 23 lat
Ai Kamiyoshihara vs. Jooyeon Jeong - Wzajemne mecze
12.08.18 | 2. runda klasyf. | Ai Kamiyoshihara | Jooyeon Jeong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Ai Kamiyoshihara form & Jooyeon Jeong form
Ai Kamiyoshihara - ostatnie mecze
Anning - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ya Yun Pai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Wanning Zhu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Xinlei Guan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Qian Er Qiu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Eimi Friant | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Dohee Yim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bhuvana Kalva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sung Hee Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Maree Teiwa Casey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Satoko Sueno | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Shiho Hisamatsu | 3-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Hyejin Lee | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Ling Zhang | 4-6, 0-2, - Ai Kamiyoshihara - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Justine Leong | 2-0, Justine Leong - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Sheena Jade Masuda Karrasch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Victoria - halowa | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Imani Graham | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |
Jooyeon Jeong - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sebin Eom | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ha Yeong Ryu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Cherry Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Min Young Park | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hyeri Kim | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Vasina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Handeul Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ai Kamiyoshihara | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mi Seong Sim | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sinhee Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Eunyeong Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Hae-Sung Kim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ji Hey Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Seoin Choi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Subin Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Su San Na Sim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |