INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ola Abou Zekry vs. Agustina Chlpac - Wzajemne mecze
01.11.18 | 2. runda | Agustina Chlpac | Ola Abou Zekry | 7-5, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Ola Abou Zekry form & Agustina Chlpac form
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Agustina Chlpac - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |