MECZ
04.08.21 | 1. runda | Agustina Chlpac | Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 4-6, 6-3 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Agustina Chlpac | Maria Paulina Perez Garcia | |
1. podanie % | 79/106 (75%) | 69/99 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/79 (54%) | 36/69 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/27 (37%) | 9/30 (30%) |
Zdobyte break-ball | 9/16 (56%) | 7/15 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/99 (55%) | 53/106 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/205 (52%) | 98/205 (48%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Agustina Chlpac vs. Maria Paulina Perez Garcia - Wzajemne mecze
04.08.21 | 1. runda | Agustina Chlpac | Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Agustina Chlpac form & Maria Paulina Perez Garcia form
Agustina Chlpac - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Maria Paulina Perez Garcia - ostatnie mecze
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
11.01.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Ibague - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.08.22 Półfinał | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |