MECZ
17.07.19 | 1. runda | Agathe Timsit | Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Agathe Timsit | Giuliana Bestetti | |
1. podanie % | 19/41 (46%) | 23/47 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/19 (84%) | 11/23 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 13/41 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Giuliana Bestetti | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agathe Timsit | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Giuliana Bestetti | |
0-0 | ||
Agathe Timsit | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Giuliana Bestetti | |
0-0 | ||
Agathe Timsit | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Giuliana Bestetti | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agathe Timsit | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Giuliana Bestetti | |
0-0 | ||
Agathe Timsit | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Giuliana Bestetti | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Giuliana Bestetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agathe Timsit | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Giuliana Bestetti | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Agathe Timsit | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Giuliana Bestetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
Francja
25.08.92, 31 lat
25.08.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
01.10.97, 26 lat
11748 $
01.10.97, 26 lat
11748 $
Agathe Timsit vs. Giuliana Bestetti - Wzajemne mecze
17.07.19 | 1. runda | Agathe Timsit | Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Agathe Timsit form & Giuliana Bestetti form
Agathe Timsit - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu |
Giuliana Bestetti - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu |