MECZ
15.11.19 | 1. runda | Adrienn Nagy | Shahar Biran | 6-3, 6-4 | W15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Adrienn Nagy | Shahar Biran | |
1. podanie % | 34/64 (53%) | 51/74 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 22/51 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/74 (57%) | 31/64 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Double foul | 11 | 5 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, A-40 | ||
1-0 | Shahar Biran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Shahar Biran | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
3-2 | Shahar Biran | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Shahar Biran | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Shahar Biran | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Shahar Biran | |
Adrienn Nagy | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Shahar Biran | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Shahar Biran | |
0-0 | ||
4-4 | Shahar Biran | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adrienn Nagy vs. Shahar Biran - Wzajemne mecze
15.11.19 | 1. runda | Adrienn Nagy | Shahar Biran | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
Adrienn Nagy form & Shahar Biran form
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Shahar Biran - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Anaelle Leclercq | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Micah Pierce | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Mika Buchnik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Shira Chiche | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.08.20 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, Koral Koldobski - krecz | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Nicole Khirin | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 Klasyf. | vs. Emma Davis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Tai Martin | Tai Martin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luiza Fullana | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
22.06.19 Półfinał | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu |