MECZ
29.03.22 | Klasyf. | Adrienn Nagy | Aneta Laboutkova | 4-6, 6-4, 10-3 | W60 Pretoria | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Adrienn Nagy | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 40/71 (56%) | 38/67 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/40 (60%) | 20/38 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/67 (52%) | 34/71 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/138 (52%) | 66/138 (48%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
Adrienn Nagy | 0-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrienn Nagy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adrienn Nagy | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adrienn Nagy vs. Aneta Laboutkova - Wzajemne mecze
29.03.22 | Klasyf. | Adrienn Nagy | Aneta Laboutkova | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | W60 Pretoria | twarda |
Adrienn Nagy form & Aneta Laboutkova form
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |