MECZ
16.09.21 | 2. runda | Adithya Karunaratne | Clara Vlasselaer | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Adithya Karunaratne | Clara Vlasselaer | |
1. podanie % | 20/36 (56%) | 17/42 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/20 (95%) | 10/17 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 7/25 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/42 (60%) | 8/36 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Double foul | 3 | 9 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Adithya Karunaratne | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Adithya Karunaratne | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Adithya Karunaratne | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adithya Karunaratne vs. Clara Vlasselaer - Wzajemne mecze
16.09.21 | 2. runda | Adithya Karunaratne | Clara Vlasselaer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Adithya Karunaratne form & Clara Vlasselaer form
Adithya Karunaratne - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Clara Vlasselaer - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu |