MECZ
07.07.18 | 1. runda klasyf. | Adelina Baravi | Margarita Ten | 6-1, 6-2 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
14.09.99, 24 lat
14.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
25.01.00, 24 lat
25.01.00, 24 lat
Adelina Baravi vs. Margarita Ten - Wzajemne mecze
07.07.18 | 1. runda klasyf. | Adelina Baravi | Margarita Ten | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Adelina Baravi form & Margarita Ten form
Adelina Baravi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - krecz | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Margarita Ten - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | Lola Mireille Glantz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.12.18 2. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dasha Borodatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tayna Mendes | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Daniela Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Abhilasha Mehra | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |