MECZ
19.02.23 | 1. runda klasyf. | Aaddi Gupta | Elizabeth Jurna | 7-66, 6-2 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Indie
07.02.03, 21 lat
07.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
09.12.05, 18 lat
09.12.05, 18 lat
Aaddi Gupta vs. Elizabeth Jurna - Wzajemne mecze
19.02.23 | 1. runda klasyf. | Aaddi Gupta | Elizabeth Jurna | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Aaddi Gupta form & Elizabeth Jurna form
Aaddi Gupta - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Cwajgenbaum | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | Karen Marthiens - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Julia Adams | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Elena Grekul | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Agostina Breval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Hull | 3-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Marie Villet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-2, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jimena Gomez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Georgina Hays | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Elizabeth Jurna - ostatnie mecze
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Fomenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Baylen Brown | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fangran Tian | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Indira Lepage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karine Marion Job | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Linn Goerdes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |