Ortisei Challenger 2020 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: London
ATP: Guayaquil Challenger
ATP: Orlando Challenger
ATP: Ortisei Challenger
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Villena
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Ortisei Challenger live, ˆ44K,
Strona oficjalna
Ortisei Challenger
sety
1
2
3
4
5
22.11.20
Finał
Ilya Ivashka
2
6
3
7
H2H
Antoine Hoang
1
4
6
6
3
21.11.20
Półfinał
Ilya Ivashka
2
6
6
H2H
Aslan Karatsev
0
4
4
21.11.20
Półfinał
Antoine Hoang
2
3
6
6
H2H
Alexandre Muller
1
6
2
2
20.11.20
Ćwierćfinał
Aslan Karatsev
2
7
6
H2H
Federico Gaio
0
6
3
3
20.11.20
Ćwierćfinał
Alexandre Muller
2
6
7
7
H2H
Illya Marchenko
1
7
5
6
6
5
20.11.20
Ćwierćfinał
Ilya Ivashka
2
7
7
H2H
Tomas Machac
0
6
4
6
5
20.11.20
Ćwierćfinał
Antoine Hoang
2
6
6
6
H2H
Julian Lenz
1
7
6
4
3
18.11.20
2. runda
Illya Marchenko
1
w/o
H2H
Hugo Grenier
0
18.11.20
2. runda
Federico Gaio
2
6
7
H2H
Altug Celikbilek
0
4
5
18.11.20
2. runda
Alexandre Muller
2
7
6
6
H2H
Jay Clarke
1
6
2
7
4
3
18.11.20
2. runda
Antoine Hoang
2
6
6
H2H
Pavel Kotov
0
2
4
19.11.20
2. runda
Julian Lenz
2
6
7
H2H
Roberto Marcora
0
3
6
4
19.11.20
2. runda
Aslan Karatsev
2
7
6
H2H
Evgeny Karlovskiy
0
5
4
19.11.20
2. runda
Ilya Ivashka
2
7
6
H2H
Johannes Haerteis
0
6
6
3
19.11.20
2. runda
Tomas Machac
2
6
6
H2H
Martin Klizan
0
4
2
16.11.20
1. runda
Illya Marchenko
2
7
6
H2H
Sebastian Ofner
0
6
4
1
16.11.20
1. runda
Federico Gaio
2
6
6
H2H
Andrea Pellegrino
0
3
4
16.11.20
1. runda
Altug Celikbilek
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
4
2
16.11.20
1. runda
Alexandre Muller
2
6
6
H2H
Yasutaka Uchiyama
0
3
4
16.11.20
1. runda
Hugo Grenier
2
5
6
6
H2H
Jurij Rodionov
1
7
4
3
16.11.20
1. runda
Jay Clarke
2
6
6
6
H2H
Patric Prinoth
1
3
7
9
3
16.11.20
1. runda
Pavel Kotov
2
7
4
6
H2H
Maxime Cressy
1
6
5
6
4
17.11.20
1. runda
Martin Klizan
2
6
6
H2H
Giulio Zeppieri
0
1
3
17.11.20
1. runda
Roberto Marcora
2
6
7
H2H
Lorenzo Musetti
0
3
6
5
17.11.20
1. runda
Julian Lenz
2
6
7
H2H
Lukas Klein
0
3
5
17.11.20
1. runda
Johannes Haerteis
2
6
6
6
H2H
Daniel Masur
1
3
7
10
3
17.11.20
1. runda
Ilya Ivashka
2
6
6
H2H
Matteo Viola
0
1
1
17.11.20
1. runda
Antoine Hoang
2
6
3
7
H2H
Arthur Rinderknech
1
4
6
6
5
18.11.20
1. runda
Aslan Karatsev
2
7
6
H2H
Maximilian Marterer
0
6
4
2
18.11.20
1. runda
Evgeny Karlovskiy
2
6
6
H2H
Alexey Vatutin
0
1
3
18.11.20
1. runda
Tomas Machac
2
7
7
H2H
Luca Nardi
0
6
4
6
8
15.11.20
Klasyf.
Johannes Haerteis
2
6
3
6
H2H
Alexey Vatutin
1
3
6
3
15.11.20
Klasyf.
Altug Celikbilek
2
6
6
H2H
Francesco Forti
0
2
2
15.11.20
Klasyf.
Andrea Pellegrino
2
7
0
6
H2H
Evgeny Karlovskiy
1
6
5
6
2
15.11.20
Klasyf.
Pavel Kotov
2
6
4
6
H2H
Michael Geerts
1
2
6
3
14.11.20
1. runda klasyf.
Alexey Vatutin
2
6
6
H2H
Matteo Arnaldi
0
4
2
14.11.20
1. runda klasyf.
Evgeny Karlovskiy
2
6
6
H2H
Sandro Ehrat
0
3
4
14.11.20
1. runda klasyf.
Johannes Haerteis
2
4
7
6
H2H
Viktor Galovic
1
6
6
3
4
14.11.20
1. runda klasyf.
Altug Celikbilek
2
6
6
H2H
Andrea Arnaboldi
0
4
4
14.11.20
1. runda klasyf.
Andrea Pellegrino
2
6
6
H2H
Erwin Troebinger
0
4
0
14.11.20
1. runda klasyf.
Michael Geerts
2
6
7
7
H2H
Michael Vrbensky
1
7
2
6
5
5
14.11.20
1. runda klasyf.
Pavel Kotov
2
6
6
H2H
Alessandro Bega
0
3
3
14.11.20
1. runda klasyf.
Francesco Forti
2
7
6
H2H
Mischa Zverev
0
6
9
4
Ortisei Challenger
sety
1
2
3
4
5
21.11.20
Finał
Andre Begemann/Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
0
3
2
20.11.20
Półfinał
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
2
3
7
10
H2H
Maxime Cressy/Arthur Rinderknech
1
6
6
3
5
20.11.20
Półfinał
Andre Begemann/Albano Olivetti
2
7
6
H2H
Francesco Forti/Federico Gaio
0
6
3
1
19.11.20
Ćwierćfinał
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
2
4
6
10
H2H
James Cerretani/Luca Margaroli
1
6
3
6
19.11.20
Ćwierćfinał
Andre Begemann/Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Michael Geerts/Julian Lenz
0
3
3
19.11.20
Ćwierćfinał
Francesco Forti/Federico Gaio
2
6
6
10
H2H
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow
1
7
5
4
6
19.11.20
Ćwierćfinał
Maxime Cressy/Arthur Rinderknech
2
6
7
H2H
Lloyd Glasspool/Alex Lawson
0
4
6
1
17.11.20
1. runda
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
2
6
7
H2H
Altug Celikbilek/Hugo Grenier
0
2
6
1
17.11.20
1. runda
Lloyd Glasspool/Alex Lawson
2
5
7
10
H2H
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen
1
7
6
6
8
17.11.20
1. runda
Francesco Forti/Federico Gaio
2
6
6
H2H
Francesco Maestrelli/Luca Nardi
0
1
4
17.11.20
1. runda
Maxime Cressy/Arthur Rinderknech
2
6
7
H2H
Zdenek Kolar/Michael Vrbensky
0
3
6
4
18.11.20
1. runda
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow
2
7
4
10
H2H
Daniel Masur/Sebastian Ofner
1
6
4
6
8
18.11.20
1. runda
Michael Geerts/Julian Lenz
2
4
7
10
H2H
Pavel Kotov/Alexey Vatutin
1
6
6
2
3
18.11.20
1. runda
Andre Begemann/Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Elmar Ejupovic/Horst Rieder
0
3
4
18.11.20
1. runda
James Cerretani/Luca Margaroli
2
7
7
H2H
Patric Prinoth/Erwin Troebinger
0
6
4
5
<