M25 Villa Allende 2021 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Antalya 3 Challenger
ATP: Forli 2 Challenger
ATP: Sao Paulo Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Cairo
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Santo Domingo
ATP: M25 Villa Allende
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
M25 Villa Allende live, $25K
M25 Villa Allende
sety
1
2
3
4
5
05.12.21
Finał
Francisco Comesana
2
7
7
H2H
Juan Pablo Paz
0
6
4
6
5
04.12.21
Półfinał
Juan Pablo Paz
2
7
0
6
H2H
Juan Bautista Torres
1
5
6
1
04.12.21
Półfinał
Francisco Comesana
2
3
6
6
H2H
Santiago Rodriguez Taverna
1
6
4
4
03.12.21
Ćwierćfinał
Juan Pablo Paz
2
6
6
H2H
Ignacio Carou
0
3
2
03.12.21
Ćwierćfinał
Santiago Rodriguez Taverna
2
5
6
6
H2H
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
1
7
3
3
03.12.21
Ćwierćfinał
Francisco Comesana
2
6
6
H2H
Mariano Navone
0
2
2
03.12.21
Ćwierćfinał
Juan Bautista Torres
2
6
6
H2H
Mateo Nicolas Martinez
0
0
1
02.12.21
2. runda
Mateo Nicolas Martinez
2
6
4
6
H2H
Tomas Farjat
1
4
6
3
02.12.21
2. runda
Juan Pablo Paz
2
7
6
H2H
Valerio Aboian
0
6
3
2
02.12.21
2. runda
Santiago Rodriguez Taverna
2
6
6
H2H
Ignacio Monzon
0
2
1
02.12.21
2. runda
Ignacio Carou
2
7
6
H2H
Mariano Kestelboim
0
5
4
02.12.21
2. runda
Francisco Comesana
2
6
6
H2H
Alejo Vilaro
0
3
3
02.12.21
2. runda
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
2
6
6
H2H
Nicolas Zanellato
0
2
2
02.12.21
2. runda
Mariano Navone
2
7
6
H2H
Murkel Alejandro Dellien Velasco
0
5
4
02.12.21
2. runda
Juan Bautista Torres
2
6
1
6
H2H
Franco Emanuel Egea
1
1
6
2
30.11.21
1. runda
Murkel Alejandro Dellien Velasco
2
6
6
H2H
Federico Mirgone
0
0
2
30.11.21
1. runda
Ignacio Monzon
2
6
6
H2H
Lucio Carnevalle
0
2
3
30.11.21
1. runda
Santiago Rodriguez Taverna
2
6
6
H2H
Leonardo Lopez Linquet
0
1
2
30.11.21
1. runda
Mariano Navone
2
6
6
H2H
Gabriel Alejandro Hidalgo
0
3
1
01.12.21
1. runda
Mateo Nicolas Martinez
2
6
6
H2H
Ivan Dreycopp
0
2
1
01.12.21
1. runda
Juan Pablo Paz
2
7
6
H2H
Franco Roncadelli
0
5
4
01.12.21
1. runda
Franco Emanuel Egea
2
2
6
6
H2H
Santiago De La Fuente
1
6
3
4
01.12.21
1. runda
Mariano Kestelboim
2
7
6
H2H
Leonardo Aboian
0
5
3
01.12.21
1. runda
Alejo Vilaro
2
6
6
H2H
Julian Gimenez
0
1
3
01.12.21
1. runda
Ignacio Carou
2
6
6
H2H
Ignacio Novo
0
1
4
01.12.21
1. runda
Francisco Comesana
2
6
6
H2H
Federico Agustin Gomez
0
4
2
01.12.21
1. runda
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
2
6
6
H2H
Ezequiel Simonit
0
2
1
01.12.21
1. runda
Tomas Farjat
2
6
6
H2H
Tobias Franco
0
4
2
01.12.21
1. runda
Valerio Aboian
2
6
4
6
H2H
Juan Bautista Otegui
1
3
6
4
01.12.21
1. runda
Juan Bautista Torres
2
6
6
H2H
Lautaro Agustin Falabella
0
2
3
01.12.21
1. runda
Nicolas Zanellato
2
7
6
H2H
Mateo Del Pino
0
5
4
30.11.21
Klasyf.
Alejo Vilaro
2
7
6
H2H
Santiago Pedro Franchini
0
6
3
3
30.11.21
Klasyf.
Lautaro Agustin Falabella
2
6
6
H2H
Lautaro Pane
0
4
4
30.11.21
Klasyf.
Franco Roncadelli
2
6
6
H2H
Julian Cundom
0
2
3
30.11.21
Klasyf.
Ignacio Novo
2
7
2
10
H2H
Thiago Cigarran
1
6
4
6
6
30.11.21
Klasyf.
Julian Gimenez
2
2
6
10
H2H
Francisco Llanes
1
6
4
7
30.11.21
Klasyf.
Tobias Franco
2
7
6
10
H2H
Sean Hess
1
6
2
7
5
7
30.11.21
Klasyf.
Ezequiel Simonit
2
7
6
H2H
Matias Iturbe
0
5
3
30.11.21
Klasyf.
Ivan Dreycopp
2
6
6
H2H
Mateo Branc
0
0
1
29.11.21
2. runda klasyf.
Lautaro Pane
2
3
7
10
H2H
Boris Arias
1
6
5
6
29.11.21
2. runda klasyf.
Alejo Vilaro
2
6
6
H2H
Juan Maria Gomez Corrales
0
0
1
29.11.21
2. runda klasyf.
Lautaro Agustin Falabella
2
2
6
10
H2H
Joel Angel Lucero
1
6
3
5
29.11.21
2. runda klasyf.
Franco Roncadelli
2
7
6
H2H
Astur Martinez Irigoyen
0
6
4
2
29.11.21
2. runda klasyf.
Ignacio Novo
2
2
6
10
H2H
Lucas Obeid
1
6
3
5
29.11.21
2. runda klasyf.
Santiago Pedro Franchini
2
7
6
H2H
Mateo Barreiros Reyes
0
6
6
4
29.11.21
2. runda klasyf.
Francisco Llanes
2
6
6
H2H
Benjamin Denis Alarcon
0
1
3
29.11.21
2. runda klasyf.
Julian Gimenez
2
6
6
H2H
Nicolas Hollender
0
3
3
29.11.21
2. runda klasyf.
Julian Cundom
2
4
7
10
H2H
Mateo Berne
1
6
5
2
29.11.21
2. runda klasyf.
Matias Iturbe
2
7
7
H2H
Nicolas Bruna
0
5
5
29.11.21
2. runda klasyf.
Sean Hess
2
6
6
H2H
Federico Pieckenstainer
0
0
2
29.11.21
2. runda klasyf.
Thiago Cigarran
2
6
6
H2H
Facundo Elias Hanni
0
0
0
29.11.21
2. runda klasyf.
Tobias Franco
2
6
6
H2H
Dante Carlos Teramo
0
0
2
29.11.21
2. runda klasyf.
Ezequiel Simonit
1
1
H2H
Alan Postay
krecz
0
0
29.11.21
2. runda klasyf.
Mateo Branc
2
6
6
H2H
Nicolas Agustin Lema
0
4
3
29.11.21
2. runda klasyf.
Ivan Dreycopp
2
6
6
H2H
Juan Ignacio Zamora
0
0
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Boris Arias
2
6
6
H2H
Gonzalo Ariel Karakachian
0
3
3
28.11.21
1. runda klasyf.
Lautaro Pane
2
6
6
H2H
Gino Romano
0
3
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Alejo Vilaro
2
6
6
H2H
Jesus Matias Quiroga
0
2
0
28.11.21
1. runda klasyf.
Joel Angel Lucero
2
6
6
H2H
Alejo Gonzalez
0
4
3
28.11.21
1. runda klasyf.
Alan Postay
2
6
6
H2H
Luciano Emanuel Ambrogi
0
3
4
28.11.21
1. runda klasyf.
Nicolas Bruna
2
6
6
H2H
Matias Riva
0
3
3
28.11.21
1. runda klasyf.
Mateo Berne
2
6
7
H2H
Santiago Russo
0
1
5
28.11.21
1. runda klasyf.
Juan Maria Gomez Corrales
2
6
6
H2H
Esteban Djinbachian
0
3
3
28.11.21
1. runda klasyf.
Lautaro Agustin Falabella
2
6
6
H2H
Patricio Embry
0
2
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Franco Roncadelli
2
6
6
H2H
Ezequiel Monferrer
0
3
1
28.11.21
1. runda klasyf.
Ignacio Novo
2
6
6
10
H2H
Ignacio Cuzzani
1
3
7
5
5
28.11.21
1. runda klasyf.
Santiago Pedro Franchini
2
3
6
13
H2H
Mateo Labuckas
1
6
3
11
28.11.21
1. runda klasyf.
Mateo Barreiros Reyes
2
6
6
H2H
Guillermo Aracena
0
0
3
28.11.21
1. runda klasyf.
Francisco Llanes
2
6
6
H2H
Francisco Faigenbaum
0
0
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Julian Gimenez
2
6
6
H2H
Igor Gimenez
0
3
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Benjamin Denis Alarcon
2
6
6
H2H
Gaston Corrales
0
4
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Julian Cundom
2
6
6
H2H
Alexis Leguizamon
0
4
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Nicolas Agustin Lema
2
7
6
H2H
Nocolas Alberto Jara Lozano
0
5
4
28.11.21
1. runda klasyf.
Astur Martinez Irigoyen
2
6
7
H2H
Valentin Manuel Greco
0
1
6
5
28.11.21
1. runda klasyf.
Lucas Obeid
2
6
4
12
H2H
Felipe De Dios
1
3
6
10
28.11.21
1. runda klasyf.
Matias Iturbe
2
6
6
H2H
Manuel Mouilleron Salvo
0
4
1
28.11.21
1. runda klasyf.
Facundo Elias Hanni
2
6
0
10
H2H
Gonzalo Zeitune
1
4
6
6
28.11.21
1. runda klasyf.
Sean Hess
2
6
6
H2H
Juan Martin Fumeaux
0
1
0
28.11.21
1. runda klasyf.
Thiago Cigarran
2
4
6
10
H2H
Juan Estevez
1
6
2
4
28.11.21
1. runda klasyf.
Tobias Franco
2
6
3
10
H2H
Hernando Jose Escurra Isnardi
1
1
6
7
28.11.21
1. runda klasyf.
Ezequiel Simonit
2
6
6
H2H
Lucas Ramiro Augotr
0
1
2
28.11.21
1. runda klasyf.
Nicolas Hollender
2
6
6
H2H
Eduardo Lacalle
0
4
3
28.11.21
1. runda klasyf.
Mateo Branc
1
6
H2H
Genaro Marzialetti
krecz
0
1
28.11.21
1. runda klasyf.
Federico Pieckenstainer
2
6
6
H2H
Mateo De Las Casas
0
3
1
28.11.21
1. runda klasyf.
Ivan Dreycopp
2
7
7
H2H
Lorenzo Gagliardo
0
6
7
5
28.11.21
1. runda klasyf.
Dante Carlos Teramo
2
6
6
H2H
Ezequiel Fagotti
0
1
1
28.11.21
1. runda klasyf.
Juan Ignacio Zamora
2
6
6
H2H
Agustin Mascotto
0
3
0
M25 Villa Allende
sety
1
2
3
4
5
04.12.21
Finał
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo
2
6
6
H2H
Tomas Farjat/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
0
2
1
03.12.21
Półfinał
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo
2
2
6
10
H2H
Mariano Kestelboim/Mateo Nicolas Martinez
1
6
4
3
03.12.21
Półfinał
Tomas Farjat/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
2
7
3
10
H2H
Mariano Navone/Juan Bautista Otegui
1
5
6
5
02.12.21
Ćwierćfinał
Mariano Kestelboim/Mateo Nicolas Martinez
2
6
7
H2H
Boris Arias/Murkel Alejandro Dellien Velasco
0
3
6
6
02.12.21
Ćwierćfinał
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo
2
6
6
H2H
Luciano Emanuel Ambrogi/Mateo Del Pino
0
2
2
02.12.21
Ćwierćfinał
Tomas Farjat/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
2
6
6
11
H2H
Ignacio Carou/Ignacio Monzon
1
3
7
6
9
02.12.21
Ćwierćfinał
Mariano Navone/Juan Bautista Otegui
2
7
6
H2H
Juan Pablo Paz/Santiago Rodriguez Taverna
0
6
5
4
30.11.21
1. runda
Mariano Kestelboim/Mateo Nicolas Martinez
2
6
6
H2H
Francisco Llanes/Franco Roncadelli
0
1
4
30.11.21
1. runda
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo
2
6
3
10
H2H
Francisco Comesana/Juan Bautista Torres
1
4
6
7
30.11.21
1. runda
Juan Pablo Paz/Santiago Rodriguez Taverna
2
6
6
H2H
Benjamin Denis Alarcon/Dante Carlos Teramo
0
2
2
30.11.21
1. runda
Tomas Farjat/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
2
6
6
H2H
Mateo Barreiros Reyes/Nicolas Zanellato
0
4
3
30.11.21
1. runda
Ignacio Carou/Ignacio Monzon
2
6
7
H2H
Leonardo Aboian/Valerio Aboian
0
3
5
30.11.21
1. runda
Boris Arias/Murkel Alejandro Dellien Velasco
2
6
6
H2H
Federico Mirgone/Ignacio Novo
0
2
0
30.11.21
1. runda
Mariano Navone/Juan Bautista Otegui
2
6
6
H2H
Lucio Carnevalle/Lorenzo Gagliardo
0
4
4
30.11.21
1. runda
Luciano Emanuel Ambrogi/Mateo Del Pino
2
7
1
13
H2H
Federico Agustin Gomez/Alejo Vilaro
1
6
3
6
11
<