M25 Kursumlijska Banja 2023 live score, wyniki live

M25 Kursumlijska Banja live, $25K

mężczyźni singel ceglana Serbia M25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
11.06.23
Finał
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Sebastian Gima 0 4 3
10.06.23
Półfinał
Alexander Zgirovsky 2 7 7
Sebastian Prechtel 0 5 64
10.06.23
Półfinał
Sebastian Gima 2 3 6 6
Luka Pavlovic 1 6 3 2
09.06.23
Ćwierćfinał
Sebastian Prechtel 2 6 7 6
Oleksandr Ovcharenko 0 1 5 2
09.06.23
Ćwierćfinał
Alexander Zgirovsky 2 6 3 6
Leonardo Aboian 1 4 6 3
09.06.23
Ćwierćfinał
Luka Pavlovic 2 7 6 6
Lautaro Midon 0 65 0 3
09.06.23
Ćwierćfinał
Sebastian Gima 2 6 4 6
Dmitry Popko 1 2 6 4
08.06.23
2. runda
Dmitry Popko 2 7 7 6
Federico Agustin Gomez 0 5 5 4
08.06.23
2. runda
Sebastian Prechtel 2 6 6
David Pichler 0 2 4
08.06.23
2. runda
Leonardo Aboian 2 6 7
Evgeny Karlovskiy 0 3 5
08.06.23
2. runda
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Sergei Pogosian 0 4 3
08.06.23
2. runda
Luka Pavlovic 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 0 3
08.06.23
2. runda
Oleksandr Ovcharenko 2 7 6
Bautista Vilicich 0 5 3
08.06.23
2. runda
Sebastian Gima 2 2 6 6
Gonzalo Villanueva 1 6 4 1
08.06.23
2. runda
Lautaro Midon 2 2 7 6
Evgenii Tiurnev 1 6 5 4
06.06.23
1. runda
Evgenii Tiurnev 1 4 7 6
Elliot Benchetrit krecz 0 4 5 4
07.06.23
1. runda
Evgeny Karlovskiy 2 6 3 6
Pedro Boscardin Dias 1 4 6 4
07.06.23
1. runda
Dmitry Popko 2 6 4 6
Rrezart Cungu 1 4 6 4
07.06.23
1. runda
Gonzalo Villanueva 2 7 6 6
Aleksei Khomich 0 5 3 4
07.06.23
1. runda
David Pichler 2 6 6
Ognjen Milic 0 1 3
07.06.23
1. runda
Mwendwa Mbithi 2 3 6 7
Samuel Vincent Ruggeri 1 6 4 67
07.06.23
1. runda
Sebastian Prechtel 2 6 6 7
Ivan Fomin 0 4 1 67
07.06.23
1. runda
Federico Agustin Gomez 2 6 6
Viktor Jovic 0 2 0
07.06.23
1. runda
Leonardo Aboian 2 6 7
Lucio Ratti 0 2 5
07.06.23
1. runda
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 3 2
07.06.23
1. runda
Luka Pavlovic 2 6 6
Novak Novakovic 0 1 1
07.06.23
1. runda
Sergei Pogosian 2 4 6 7
Egor Gerasimov 1 6 3 5
07.06.23
1. runda
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6 6
Sergey Fomin 1 73 1 1
07.06.23
1. runda
Sebastian Gima 2 6 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 0 2 1
07.06.23
1. runda
Bautista Vilicich 1 6 5 7 4 4
Petr Bar Biryukov krecz 0 7 6 1
07.06.23
1. runda
Lautaro Midon 2 6 6 7 4 4
Niklas Schell 0 3 4 6 1
06.06.23
Klasyf.
Mwendwa Mbithi 2 6 6
Semen Voronin 0 2 2
06.06.23
Klasyf.
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Gabriel Matuszewski 0 4 3
06.06.23
Klasyf.
Sergei Pogosian 2 6 6
Nikola Djosic 0 1 3
06.06.23
Klasyf.
Bautista Vilicich 2 4 6 11
Aliaksandr Liaonenka 1 6 3 9
06.06.23
Klasyf.
Viktor Jovic 2 4 6 10
Ali Habib 1 6 2 2
06.06.23
Klasyf.
Petr Bar Biryukov 2 6 6 10
Simone Agostini 0 3 4 2
06.06.23
Klasyf.
Novak Novakovic 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 1 1
06.06.23
Klasyf.
Lucio Ratti 2 6 6
Mihail Ivanov 0 1 0
05.06.23
2. runda klasyf.
Mwendwa Mbithi 2 6 6
Piotr Czaczkowski 0 3 3
05.06.23
2. runda klasyf.
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Uros Zivkovic 0 0 0
05.06.23
2. runda klasyf.
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Dmitrii Vasilev 0 3 2
05.06.23
2. runda klasyf.
Sergei Pogosian 2 7 6
Jan Kobierski 0 5 2
05.06.23
2. runda klasyf.
Ali Habib 2 6 3 10
Cahir Warik 1 2 6 6
05.06.23
2. runda klasyf.
Simone Agostini 2 7 7 10
Aleksandar Mihailovic 0 5 62 6
05.06.23
2. runda klasyf.
Stefan Cizelj-Zivkovic 2 6 6
Marko Andrejic 0 3 3
05.06.23
2. runda klasyf.
Bautista Vilicich 2 7 6
Vardan Manukyan 0 65 1
05.06.23
2. runda klasyf.
Viktor Jovic 2 4 6 10
Benjamin Torres 1 6 2 6
05.06.23
2. runda klasyf.
Petr Bar Biryukov 2 6 6 10
David Prasievi 0 2 3 6
05.06.23
2. runda klasyf.
Semen Voronin 2 6 2 10
Stevan Popovic 1 4 6 2
05.06.23
2. runda klasyf.
Gabriel Matuszewski 2 6 2 10
Marko Nikolic 1 3 6 6
05.06.23
2. runda klasyf.
Novak Novakovic 2 6 7 10
Gino Romano 0 4 5 6
05.06.23
2. runda klasyf.
Lucio Ratti 2 6 6
Maxim Krapivin 0 4 2
05.06.23
2. runda klasyf.
Nikola Djosic 2 6 6
S Mert Ozdemir 0 3 4
05.06.23
2. runda klasyf.
Mihail Ivanov 2 6 3 10
Itay Bity 1 4 6 5
04.06.23
1. runda klasyf.
Maxim Krapivin 2 6 6 10
Simeon Latinchev 0 3 4 5
04.06.23
1. runda klasyf.
Stefan Cizelj-Zivkovic 2 6 6
Charles Dossetter 0 2 0
04.06.23
1. runda klasyf.
Jan Kobierski 2 4 6 10
Nikola Mitrovic 1 6 1 8
04.06.23
1. runda klasyf.
Dmitrii Vasilev 2 6 6 10
Federico Hernan Giovanniello 0 4 1 8
04.06.23
1. runda klasyf.
Semen Voronin 2 6 3 10
Ivan Goncharov 1 3 6 8
04.06.23
1. runda klasyf.
Benjamin Torres 2 6 6 10
Todor Vukomanovic 0 2 0 8
04.06.23
1. runda klasyf.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6
Ognjen Belic 0 2 2
04.06.23
1. runda klasyf.
Novak Novakovic 2 6 7
Filip Cebic 0 1 5
04.06.23
1. runda klasyf.
Nikola Djosic 2 6 6
Danilo Ilic 0 0 0
04.06.23
1. runda klasyf.
Itay Bity 2 7 6
Ioan Gabriel Ispasescu 0 5 1
04.06.23
1. runda klasyf.
Piotr Czaczkowski 2 4 7 10
Luka Vranesevic 1 6 64 1
04.06.23
1. runda klasyf.
Vardan Manukyan 2 6 6 10
Nikola Jovic 0 4 0 1
04.06.23
1. runda klasyf.
David Prasievi 2 6 6 10
Daniil Golubev 1 4 75 7
04.06.23
1. runda klasyf.
Marko Nikolic 2 6 4 10
Pavle Daljev 1 3 6 8
04.06.23
1. runda klasyf.
Cahir Warik 2 7 7 10
Vlado Jankanj 0 5 65 8
04.06.23
1. runda klasyf.
Uros Zivkovic 2 6 6
Maxime Tomic 0 0 2
mężczyźni debel ceglana Serbia M25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
10.06.23
Finał
Leonardo Aboian/Federico Agustin Gomez 2 6 7
Vladimir Uzhylovsky/Samuel Vincent Ruggeri 0 4 5
09.06.23
Półfinał
Leonardo Aboian/Federico Agustin Gomez 2 1 6 13
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 1 6 4 11
09.06.23
Półfinał
Vladimir Uzhylovsky/Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6 13
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 0 3 3 11
09.06.23
Ćwierćfinał
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 7 6
Piotr Czaczkowski/Gabriel Matuszewski 0 64 4
09.06.23
Ćwierćfinał
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 2 6 10
Viktor Jovic/Oleksandr Ovcharenko 1 6 4 8
09.06.23
Ćwierćfinał
Leonardo Aboian/Federico Agustin Gomez 2 6 6 10
Sebastian Prechtel/Niklas Schell 0 3 4 8
09.06.23
Ćwierćfinał
Vladimir Uzhylovsky/Samuel Vincent Ruggeri 2 7 6
Petr Bar Biryukov/Jan Kobierski 0 60 2
09.06.23
1. runda
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 6 6
Simone Agostini/Gabriel Gomez 0 2 2
09.06.23
1. runda
Viktor Jovic/Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Charles Dossetter/Mwendwa Mbithi 0 3 3
09.06.23
1. runda
Piotr Czaczkowski/Gabriel Matuszewski 2 6 6
Nikola Djosic/Marko Nikolic 0 4 4
09.06.23
1. runda
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 6 6 10
Luka Pavlovic/Lucio Ratti 1 75 3 8
09.06.23
1. runda
Leonardo Aboian/Federico Agustin Gomez 2 6 6 10
Ivan Fomin/Maxim Krapivin 0 2 1 8
09.06.23
1. runda
Sebastian Prechtel/Niklas Schell 2 7 6
Novak Novakovic/Tadija Radovanovic 0 67 3
09.06.23
1. runda
Vladimir Uzhylovsky/Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6
Daniil Golubev/David Pichler 0 1 3
09.06.23
1. runda
Petr Bar Biryukov/Jan Kobierski 2 6 7
Lautaro Midon/Gino Romano 0 4 63
<