M15 Kursumlijska Banja 2024 live score, wyniki live

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Federico Bondioli 2 6 5 7
Carl Emil Overbeck 1 3 7 61
13.07.24
Półfinał
Carl Emil Overbeck 2 6 2 6
Branko Djuric 1 3 6 4
13.07.24
Półfinał
Federico Bondioli 2 7 6 6
Juan Manuel La Serna 0 5 3 4
12.07.24
Ćwierćfinał
Branko Djuric 2 6 6
Dominik Kellovsky 0 2 3
12.07.24
Ćwierćfinał
Carl Emil Overbeck 2 7 6
Nicolas Ifi 0 5 3
12.07.24
Ćwierćfinał
Juan Manuel La Serna 2 6 6
Andrea Fiorentini 0 2 4
12.07.24
Ćwierćfinał
Federico Bondioli 2 6 6
Tymur Bieldiugin 0 1 4
11.07.24
2. runda
Dominik Kellovsky 2 7 6
Tristan Stringer 0 64 2
11.07.24
2. runda
Andrea Fiorentini 1 w/o 6
Oleg Prihodko 0 2
11.07.24
2. runda
Nicolas Ifi 2 6 6
Gabriele Volpi 0 1 3
11.07.24
2. runda
Branko Djuric 1 3 6
Nikola Djosic krecz 0 3 3
11.07.24
2. runda
Carl Emil Overbeck 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 2 1
11.07.24
2. runda
Juan Manuel La Serna 2 6 6
Hernando Jose Escurra Isnardi 0 4 3
11.07.24
2. runda
Federico Bondioli 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 1 2
11.07.24
2. runda
Tymur Bieldiugin 2 7 6
Ignacio Parisca 0 65 2
09.07.24
1. runda
Oleg Prihodko 2 6 5 6
Lucio Carnevalle 1 4 7 2
09.07.24
1. runda
Branko Djuric 2 6 6 6
Nikola Kolyachev 0 3 3 2
09.07.24
1. runda
Federico Bondioli 2 6 6
Tobias Franco 0 2 3
10.07.24
1. runda
Juan Pablo Paz 2 6 6
Gregorio Biondolillo 0 2 2
10.07.24
1. runda
Dominik Kellovsky 2 6 6
Carles Hernandez 0 3 2
10.07.24
1. runda
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 6 7
Mateya Stanisavljevic 0 2 5
10.07.24
1. runda
Gabriele Volpi 2 2 6 6
Simon Anthony Ivanov 1 6 4 3
10.07.24
1. runda
Gorazd Srbljak 2 1 7 6
Benjamin Torres 1 6 5 0
10.07.24
1. runda
Andrea Fiorentini 2 7 7 6
Nicolas Villalon 0 63 66 0
10.07.24
1. runda
Nicolas Ifi 2 3 6 6
Sasa Markovic 1 6 4 3
10.07.24
1. runda
Carl Emil Overbeck 2 6 6 6
Kane Bonsach Ganley 0 2 0 3
10.07.24
1. runda
Juan Manuel La Serna 2 6 6
Zoran Ludoski 0 4 4
10.07.24
1. runda
Nikola Djosic 2 6 4 6
Gabriel Donev 1 2 6 4
10.07.24
1. runda
Ignacio Parisca 2 6 6 6
Andrey Chepelev 0 1 2 4
10.07.24
1. runda
Tymur Bieldiugin 2 6 6
Arthur Laborde 0 4 1
10.07.24
1. runda
Tristan Stringer 2 6 6
Nikola Lulic 0 2 4
09.07.24
Klasyf.
Gabriele Volpi 2 6 3 10
Henrik Bladelius 1 3 6 5
09.07.24
Klasyf.
Gregorio Biondolillo 2 6 6 10
Gino Romano 0 4 0 5
09.07.24
Klasyf.
Carles Hernandez 2 6 6
Ivan Kazakov 0 3 2
09.07.24
Klasyf.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Frazier Rengifo 0 1 2
09.07.24
Klasyf.
Carl Emil Overbeck 2 6 6
Jacques-Kai Inoue 0 0 1
09.07.24
Klasyf.
Nikola Djosic 2 7 6
Adrien Berrut 0 65 2
09.07.24
Klasyf.
Arthur Laborde 2 6 4 10
Ainius Sabaliauskas 1 4 6 8
09.07.24
Klasyf.
Tymur Bieldiugin 2 6 4 10
Dian Nedev 1 3 6 7
08.07.24
2. runda klasyf.
Gabriele Volpi 2 6 6 10
Marko Nikolic 0 4 1 7
08.07.24
2. runda klasyf.
Frazier Rengifo 2 6 7
Benjamin Torrealba 0 3 5
08.07.24
2. runda klasyf.
Dian Nedev 2 6 7
Aleksandar Daskalovic 0 1 5
08.07.24
2. runda klasyf.
Gregorio Biondolillo 2 6 7
Gabriel Matuszewski 0 2 5
08.07.24
2. runda klasyf.
Carles Hernandez 2 6 6
Marco Dessi 0 0 1
08.07.24
2. runda klasyf.
Ainius Sabaliauskas 2 7 6
Alejandro Bancalari 0 63 1
08.07.24
2. runda klasyf.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Ivan Fomin 0 3 3
08.07.24
2. runda klasyf.
Ivan Kazakov 2 6 6
Benjamin Herrera Delucchi 0 3 4
08.07.24
2. runda klasyf.
Carl Emil Overbeck 2 6 6
Zelimir Rudan 0 1 0
08.07.24
2. runda klasyf.
Gino Romano 2 6 7
Lautaro Correa Beguerie 0 4 5
08.07.24
2. runda klasyf.
Jacques-Kai Inoue 2 6 6
Lorenzo Gagliardo 0 2 3
08.07.24
2. runda klasyf.
Nikola Djosic 2 6 6
Aleksandar Hudjec 0 2 3
08.07.24
2. runda klasyf.
Henrik Bladelius 2 6 6
Jovan Bjelobrk 0 4 0
08.07.24
2. runda klasyf.
Arthur Laborde 2 6 6
Noritaka Koizumi 0 0 3
08.07.24
2. runda klasyf.
Adrien Berrut 2 6 6 10
Vardan Manukyan 1 74 4 6
08.07.24
2. runda klasyf.
Tymur Bieldiugin 2 4 7 10
Novak Novakovic 1 6 5 8
07.07.24
1. runda klasyf.
Gabriele Volpi 2 6 6 10
Ognjen Belic 0 0 1 8
07.07.24
1. runda klasyf.
Frazier Rengifo 2 6 6
Vasil Shandarov 0 0 2
07.07.24
1. runda klasyf.
Marco Dessi 2 6 6
Dejan Mihajlovic 0 2 0
07.07.24
1. runda klasyf.
Lorenzo Gagliardo 2 6 6 10
Marko Milosavljevic (SRB) 1 4 75 8
07.07.24
1. runda klasyf.
Dian Nedev 2 6 6 10
Jeiden Saidizand 0 2 0 8
07.07.24
1. runda klasyf.
Gregorio Biondolillo 2 6 3 10
Aleksandar Ljubojevic 1 3 6 6
07.07.24
1. runda klasyf.
Carles Hernandez 2 6 6 10
Riccardo Ciulli 0 3 1 6
07.07.24
1. runda klasyf.
Ainius Sabaliauskas 2 7 6
Ivan Abramov 0 5 3
07.07.24
1. runda klasyf.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Astro Pilipovic 0 2 1
07.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Kazakov 2 6 6
Jovan Cirkovic 0 0 0
07.07.24
1. runda klasyf.
Carl Emil Overbeck 2 6 6
Markus Bolin 0 1 3
07.07.24
1. runda klasyf.
Alejandro Bancalari 2 6 6
Radoslav Shandarov 0 1 4
07.07.24
1. runda klasyf.
Gino Romano 2 6 7
Axel Herberg 0 4 5
07.07.24
1. runda klasyf.
Gabriel Matuszewski 2 6 6 10
David Petrovic 1 0 77 6
07.07.24
1. runda klasyf.
Novak Novakovic 2 6 6 10
Mateo Branc 0 1 0 6
07.07.24
1. runda klasyf.
Zelimir Rudan 2 6 3 10
Marian Petre Prajescu 1 3 6 6
07.07.24
1. runda klasyf.
Jacques-Kai Inoue 2 5 6 10
Ognjen Jagrovic 1 7 1 7
07.07.24
1. runda klasyf.
Lautaro Correa Beguerie 2 6 7 10
Luciano Barbarino 0 2 5 7
07.07.24
1. runda klasyf.
Benjamin Torrealba 2 6 6
Vanja Petrov 0 4 3
07.07.24
1. runda klasyf.
Nikola Djosic 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 0 1
07.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Fomin 2 6 6
Rastko Rendulic 0 0 3
07.07.24
1. runda klasyf.
Henrik Bladelius 2 7 6
Simone Agostini 0 5 3
07.07.24
1. runda klasyf.
Arthur Laborde 2 6 7
Aleksandar Mihailovic 0 4 64
07.07.24
1. runda klasyf.
Vardan Manukyan 2 6 7
Alexander Watanabe Eriksson 0 4 63
07.07.24
1. runda klasyf.
Benjamin Herrera Delucchi 2 6 4 10
Elias Sumann 1 3 6 5
07.07.24
1. runda klasyf.
Adrien Berrut 2 5 7 16
Vladan Tadic 1 7 64 14
07.07.24
1. runda klasyf.
Marko Nikolic 2 6 1 10
Stefan Latinovic 1 4 6 6
07.07.24
1. runda klasyf.
Tymur Bieldiugin 2 6 6 10
Mihail Ivanov 0 1 4 6
07.07.24
1. runda klasyf.
Aleksandar Daskalovic 2 6 6
Ozan Avanoglu 0 2 1
07.07.24
1. runda klasyf.
Noritaka Koizumi 2 7 6
Erik Vladimirov 0 5 3
07.07.24
1. runda klasyf.
Aleksandar Hudjec 2 6 6
Oliver Jevtovic 0 2 3
07.07.24
1. runda klasyf.
Jovan Bjelobrk 2 6 6
Luka Madzarevic 0 0 0
mężczyźni debel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
13.07.24
Finał
Gregorio Biondolillo/Ignacio Parisca 2 6 4 10
Stefan Latinovic/Novak Novakovic 1 4 6 3
12.07.24
Półfinał
Stefan Latinovic/Novak Novakovic 2 7 7 10
Simone Agostini/Juan Pablo Paz 0 64 65 3
12.07.24
Półfinał
Gregorio Biondolillo/Ignacio Parisca 2 6 2 10
Dian Nedev/Erik Vladimirov 1 1 6 6
11.07.24
Ćwierćfinał
Simone Agostini/Juan Pablo Paz 2 6 6 10
Kane Bonsach Ganley/Carl Emil Overbeck 0 2 3 6
11.07.24
Ćwierćfinał
Stefan Latinovic/Novak Novakovic 2 6 6
Gabriel Gomez/Vardan Manukyan 0 3 4
11.07.24
Ćwierćfinał
Dian Nedev/Erik Vladimirov 2 7 6
Tymur Bieldiugin/Arthur Laborde 0 65 4
11.07.24
Ćwierćfinał
Gregorio Biondolillo/Ignacio Parisca 2 2 7 11
Hernando Jose Escurra Isnardi/Gino Romano 1 6 66 9
09.07.24
1. runda
Tymur Bieldiugin/Arthur Laborde 2 6 6 11
Andrey Chepelev/Artur Yurkevich 0 2 2 9
09.07.24
1. runda
Simone Agostini/Juan Pablo Paz 2 7 6
Nikola Lulic/Tristan Stringer 0 5 1
09.07.24
1. runda
Kane Bonsach Ganley/Carl Emil Overbeck 2 6 3 10
Ozan Avanoglu/Ivan Fomin 1 3 6 8
09.07.24
1. runda
Dian Nedev/Erik Vladimirov 2 6 6 10
Benjamin Torres/Nicolas Villalon 0 4 4 8
11.07.24
1. runda
Stefan Latinovic/Novak Novakovic 2 6 6
Noritaka Koizumi/Frazier Rengifo 0 1 1
11.07.24
1. runda
Gabriel Gomez/Vardan Manukyan 2 6 5 10
Andrea Fiorentini/Gabriele Volpi 1 3 7 7
11.07.24
1. runda
Gregorio Biondolillo/Ignacio Parisca 2 7 6 10
Lucio Carnevalle/Lorenzo Gagliardo 0 62 4 7
11.07.24
1. runda
Hernando Jose Escurra Isnardi/Gino Romano 2 1 6 12
Federico Bondioli/Juan Manuel La Serna 1 6 4 10
<