M15 Kursumlijska Banja 2023 live score, wyniki live

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
30.04.23
Finał
Maks Kasnikowski 2 6 7
Duje Ajdukovic 0 4 63
29.04.23
Półfinał
Duje Ajdukovic 2 6 6
Denys Klok 0 3 1
29.04.23
Półfinał
Maks Kasnikowski 2 7 6
Mili Poljicak 0 5 2
28.04.23
Ćwierćfinał
Denys Klok 2 6 6
Miha Vetrih 0 4 2
28.04.23
Ćwierćfinał
Duje Ajdukovic 2 6 6
Gabriele Maria Noce 0 4 2
28.04.23
Ćwierćfinał
Maks Kasnikowski 2 6 7
Gorazd Srbljak 0 3 5
28.04.23
Ćwierćfinał
Mili Poljicak 2 6 6
Matthias Ujvary 0 4 1
27.04.23
2. runda
Gabriele Maria Noce 1 7 5 4
Sergei Pogosian krecz 0 6 0
27.04.23
2. runda
Denys Klok 2 6 6 4
Marko Andrejic 0 2 4 0
27.04.23
2. runda
Gorazd Srbljak 1 6 3
Gergely Madarasz krecz 0 1 0
27.04.23
2. runda
Duje Ajdukovic 2 5 6 6
Viktor Jovic 1 7 0 4
27.04.23
2. runda
Maks Kasnikowski 2 6 6 6
Dali Blanch 0 1 3 4
27.04.23
2. runda
Mili Poljicak 2 6 6
Petr Nesterov 0 3 1
27.04.23
2. runda
Matthias Ujvary 2 6 6
Luca Giacomini 0 3 2
27.04.23
2. runda
Miha Vetrih 2 6 7
Lucas Bouquet 0 4 63
26.04.23
1. runda
Gabriele Maria Noce 2 4 6 6
Matteo Donati 1 6 4 0
26.04.23
1. runda
Gergely Madarasz 2 6 6 6
Marko Maksimovic 0 2 1 0
26.04.23
1. runda
Denys Klok 2 4 7 6
Juan Pablo Paz 1 6 63 2
26.04.23
1. runda
Lucas Bouquet 2 6 6 6
Stefan Popovic 0 4 3 2
26.04.23
1. runda
Luca Giacomini 2 6 6
Vuk Arnautovic 0 0 0
26.04.23
1. runda
Gorazd Srbljak 2 6 6 6
Dusan Obradovic 1 75 4 2
26.04.23
1. runda
Duje Ajdukovic 2 3 6 6
Aljaz Jeran 1 6 3 4
26.04.23
1. runda
Sergei Pogosian 2 6 6 6
Dan Alexandru Tomescu 0 4 2 4
26.04.23
1. runda
Dali Blanch 2 6 7
Kristijan Juhas 0 2 5
26.04.23
1. runda
Petr Nesterov 2 6 7
Admir Kalender 0 2 63
26.04.23
1. runda
Maks Kasnikowski 2 6 6
Matvey Minin 0 3 2
26.04.23
1. runda
Mili Poljicak 2 6 1 6
Sasa Markovic 1 2 6 2
26.04.23
1. runda
Viktor Jovic 2 6 6 6
Simone Agostini 0 4 3 2
26.04.23
1. runda
Marko Andrejic 2 6 6
Tarik Bajrovic 0 4 2
26.04.23
1. runda
Matthias Ujvary 2 6 0 6
Bor Artnak 1 4 6 2
26.04.23
1. runda
Miha Vetrih 2 6 4 6
Marko Stakusic 1 3 6 0
25.04.23
Klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 5 10
Matic Dimic 1 0 7 8
25.04.23
Klasyf.
Matvey Minin 2 6 6 10
Mihail Ivanov 0 4 4 8
25.04.23
Klasyf.
Simone Agostini 2 6 4 10
Stevan Popovic 1 4 6 7
25.04.23
Klasyf.
Marko Stakusic 2 6 6 10
Alessandro Bellifemine 1 4 74 7
25.04.23
Klasyf.
Marko Maksimovic 2 6 6 10
Sergei Pogosian 0 3 4 7
25.04.23
Klasyf.
Marko Andrejic 1 6 2
Lazar Vojinovic krecz 0 2 0
25.04.23
Klasyf.
Miha Vetrih 2 6 6
Valentin Vanta 0 0 1
25.04.23
Klasyf.
Aljaz Jeran 2 6 6
Federico Bertuccioli 0 3 3
24.04.23
2. runda klasyf.
Federico Bertuccioli 2 7 6
Dan Radu Munteanu 0 5 2
24.04.23
2. runda klasyf.
Valentin Vanta 2 6 7
Nikola Kolyachev 0 4 5
24.04.23
2. runda klasyf.
Lazar Vojinovic 2 7 6
Aleksei Khomich 0 64 4
24.04.23
2. runda klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 2 4
24.04.23
2. runda klasyf.
Matvey Minin 2 6 7
Janos Fekete 0 4 65
24.04.23
2. runda klasyf.
Sergei Pogosian 2 7 6
Karol Filar 0 5 3
24.04.23
2. runda klasyf.
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Joshua Schaefer 0 2 2
24.04.23
2. runda klasyf.
Stevan Popovic 1 6 1
Obrad Markovski krecz 0 4 0
24.04.23
2. runda klasyf.
Simone Agostini 1 7 7 5
Stefan Micov krecz 0 6 0
24.04.23
2. runda klasyf.
Matic Dimic 2 7 6 5
Danilo Raicevic 0 65 3 0
24.04.23
2. runda klasyf.
Marko Stakusic 2 3 6 10
Nikola Djosic 1 6 4 8
24.04.23
2. runda klasyf.
Marko Maksimovic 2 6 6 10
Valerio Perruzza 0 3 2 8
24.04.23
2. runda klasyf.
Marko Andrejic 2 6 6
Egor Gorin 0 2 2
24.04.23
2. runda klasyf.
Miha Vetrih 2 4 6 10
Martin Zeljenka 1 6 4 5
24.04.23
2. runda klasyf.
Mihail Ivanov 2 6 6 10
Samuil Konov 0 3 4 5
24.04.23
2. runda klasyf.
Aljaz Jeran 2 6 6
Niklas Waldner 0 4 4
23.04.23
1. runda klasyf.
Stefan Micov 2 6 6
Filip Cebic 0 0 1
23.04.23
1. runda klasyf.
Aleksei Khomich 2 6 4 10
Pavle Daljev 1 3 6 6
23.04.23
1. runda klasyf.
Dan Radu Munteanu 2 6 6 10
Aldin Jasarevic 0 2 2 6
23.04.23
1. runda klasyf.
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Luka Todorovic 0 1 1
23.04.23
1. runda klasyf.
Stevan Popovic 2 7 2 12
Petar Belosevic 1 65 6 10
23.04.23
1. runda klasyf.
Karol Filar 2 6 4 12
Dmitrii Vasilev 1 1 6 10
23.04.23
1. runda klasyf.
Samuil Konov 2 6 4 10
Alexandru Luca 1 4 6 3
23.04.23
1. runda klasyf.
Marko Maksimovic 2 6 6 10
Strahinja Cejovic 0 0 0 3
23.04.23
1. runda klasyf.
Nikola Kolyachev 2 6 6
Tarik Sehovic 0 2 0
23.04.23
1. runda klasyf.
Danilo Raicevic 2 6 6
Nikita Repkin 0 3 1
23.04.23
1. runda klasyf.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 7
Jacques-Kai Inoue 0 3 66
23.04.23
1. runda klasyf.
Miha Vetrih 2 7 6
Emil Dapcevic 0 5 2
23.04.23
1. runda klasyf.
Nikola Djosic 2 6 6
Vanja Petrov 0 1 3
23.04.23
1. runda klasyf.
Aljaz Jeran 2 6 6
Maxim Krapivin 0 3 3
23.04.23
1. runda klasyf.
Egor Gorin 2 6 7
Matija Zugic 0 4 65
24.04.23
1. runda klasyf.
Janos Fekete 2 6 2 11
Geni Inoue 1 2 6 9
mężczyźni debel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
29.04.23
Finał
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 6 11
Alessandro Bellifemine/Gabriele Maria Noce 0 4 2 9
28.04.23
Półfinał
Alessandro Bellifemine/Gabriele Maria Noce 2 6 6
Maks Kasnikowski/Petr Nesterov 0 3 4
28.04.23
Półfinał
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 3 10
Dan Alexandru Tomescu/Valentin Vanta 1 3 6 2
27.04.23
Ćwierćfinał
Dan Alexandru Tomescu/Valentin Vanta 1 w/o 3 10
Alexis Klegou/Joshua Schaefer 0 6 2
28.04.23
Ćwierćfinał
Alessandro Bellifemine/Gabriele Maria Noce 2 6 7
Marko Andrejic/Niklas Waldner 0 3 5
28.04.23
Ćwierćfinał
Maks Kasnikowski/Petr Nesterov 2 6 6
Aljaz Jeran/Vladimir Kravec 0 2 2
28.04.23
Ćwierćfinał
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 6
Nikola Djosic/Marko Maksimovic 0 1 3
27.04.23
1. runda
Alessandro Bellifemine/Gabriele Maria Noce 2 2 6 10
Matic Dimic/Miha Vetrih 1 6 4 6
27.04.23
1. runda
Maks Kasnikowski/Petr Nesterov 2 2 6 10
Bor Artnak/Mili Poljicak 1 6 4 5
27.04.23
1. runda
Marko Andrejic/Niklas Waldner 1 w/o 6 10
Lucas Bouquet/Denys Klok 0 4 5
27.04.23
1. runda
Alexis Klegou/Joshua Schaefer 2 6 6
Tarik Bajrovic/Jacques-Kai Inoue 0 1 3
27.04.23
1. runda
Dan Alexandru Tomescu/Valentin Vanta 2 6 6
Matvey Minin/Dusan Obradovic 0 3 4
27.04.23
1. runda
Nikola Djosic/Marko Maksimovic 2 6 4 10
Sergei Pogosian/Dmitrii Vasilev 1 1 6 3
27.04.23
1. runda
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 7 7 10
Federico Bertuccioli/Obrad Markovski 0 5 5 3
27.04.23
1. runda
Aljaz Jeran/Vladimir Kravec 2 6 6
Dali Blanch/Marko Stakusic 0 3 2
<