M15 Kursumlijska Banja 2023 live score, wyniki live

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
07.05.23
Finał
Marko Topo 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 3 4
06.05.23
Półfinał
Elliot Benchetrit 2 7 6
Andrey Chepelev 0 64 4
06.05.23
Półfinał
Marko Topo 2 6 6
Clement Tabur 0 3 4
05.05.23
Ćwierćfinał
Elliot Benchetrit 2 4 7 7
Maks Kasnikowski 1 6 66 5
05.05.23
Ćwierćfinał
Andrey Chepelev 2 6 6 7
Nikita Mashtakov 0 3 0 5
05.05.23
Ćwierćfinał
Clement Tabur 2 6 6
Adriano Dzhenev 0 3 0
05.05.23
Ćwierćfinał
Marko Topo 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 3 4
04.05.23
2. runda
Elliot Benchetrit 2 6 6
Iliyan Radulov 0 3 1
04.05.23
2. runda
Nikita Mashtakov 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 1 4
04.05.23
2. runda
Andrey Chepelev 2 6 7
Bor Artnak 0 2 61
04.05.23
2. runda
Clement Tabur 2 6 6
Dali Blanch 0 2 1
04.05.23
2. runda
Oleksandr Ovcharenko 2 7 6
Stefan Popovic 0 5 0
04.05.23
2. runda
Maks Kasnikowski 2 7 6
Petr Nesterov 0 65 1
04.05.23
2. runda
Marko Topo 2 6 1
Federico Bertuccioli 0 1 0
04.05.23
2. runda
Adriano Dzhenev 2 6 6
Samir Hamza Reguig 0 4 3
02.05.23
1. runda
Clement Tabur 2 6 6
Vuk Arnautovic 0 0 0
02.05.23
1. runda
Samir Hamza Reguig 2 6 6
Matic Dimic 0 0 4
02.05.23
1. runda
Adriano Dzhenev 2 7 6
Hady Habib 0 65 1
03.05.23
1. runda
Juan Pablo Paz 2 6 6
Miha Vetrih 0 1 3
03.05.23
1. runda
Elliot Benchetrit 2 7 6
Valerio Perruzza 0 5 2
03.05.23
1. runda
Federico Bertuccioli 2 6 3 6
Gorazd Srbljak 1 2 6 4
03.05.23
1. runda
Andrey Chepelev 2 6 6 6
Zoran Ludoski 0 2 3 4
03.05.23
1. runda
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Luca Teboul 0 0 0
03.05.23
1. runda
Dali Blanch 2 6 6
Sasa Markovic 0 3 3
03.05.23
1. runda
Stefan Popovic 2 3 6 6
Simone Agostini 1 6 3 0
03.05.23
1. runda
Petr Nesterov 2 6 6 6
Rrezart Cungu 0 0 3 0
03.05.23
1. runda
Bor Artnak 2 6 6
Sergei Pogosian 0 2 2
03.05.23
1. runda
Iliyan Radulov 2 6 6
Chukang Wang 0 3 3
04.05.23
1. runda
Nikita Mashtakov 2 6 6
Viktor Jovic 0 2 3
04.05.23
1. runda
Maks Kasnikowski 2 7 6
Kristijan Juhas 0 5 4
04.05.23
1. runda
Marko Topo 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 1 1
02.05.23
Klasyf.
Federico Bertuccioli 2 6 4 11
Marko Maksimovic 1 2 6 9
02.05.23
Klasyf.
Chukang Wang 2 6 6 10
Matvey Minin 1 2 72 7
02.05.23
Klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6 10
Romeo Hadzimehmedovic 1 72 4 5
02.05.23
Klasyf.
Sergei Pogosian 2 6 6 10
Alexandru Luca 0 0 0 5
02.05.23
Klasyf.
Simone Agostini 2 6 1 10
Marko Andrejic 1 1 6 4
02.05.23
Klasyf.
Viktor Jovic 2 6 6 10
Niklas Waldner 0 1 3 4
02.05.23
Klasyf.
Sasa Markovic 2 7 0 10
Niels Visker 1 65 6 7
02.05.23
Klasyf.
Miha Vetrih 2 6 3 10
Valerio Perruzza 1 1 6 8
01.05.23
2. runda klasyf.
Federico Bertuccioli 2 6 6 10
Matija Zugic 0 0 0 8
01.05.23
2. runda klasyf.
Chukang Wang 2 7 6
Aleksandar Mihailovic 0 5 2
01.05.23
2. runda klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Aleksei Khomich 0 3 4
01.05.23
2. runda klasyf.
Matvey Minin 2 6 6
Aleksandar Ljubojevic 0 3 1
01.05.23
2. runda klasyf.
Sergei Pogosian 2 6 7
Jacques-Kai Inoue 0 2 5
01.05.23
2. runda klasyf.
Simone Agostini 2 7 6
Luka Todorovic 0 65 1
01.05.23
2. runda klasyf.
Valerio Perruzza 2 6 6
Linghao Zhang 0 2 2
01.05.23
2. runda klasyf.
Niklas Waldner 2 3 6 10
Dmitrii Vasilev 1 6 1 7
01.05.23
2. runda klasyf.
Niels Visker 2 4 6 10
Danilo Raicevic 1 6 2 6
01.05.23
2. runda klasyf.
Alexandru Luca 2 6 6 10
Joshua Schaefer 1 3 75 6
01.05.23
2. runda klasyf.
Viktor Jovic 2 6 6 10
Alessandro Bellifemine 0 4 3 6
01.05.23
2. runda klasyf.
Marko Maksimovic 2 6 6
Geni Inoue 0 3 1
01.05.23
2. runda klasyf.
Marko Andrejic 2 6 7
Stijn Pel 0 2 62
01.05.23
2. runda klasyf.
Romeo Hadzimehmedovic 2 7 7
Mihail Ivanov 0 67 65
01.05.23
2. runda klasyf.
Sasa Markovic 1 6 2
Marko Stakusic krecz 0 4 1
01.05.23
2. runda klasyf.
Miha Vetrih 2 6 6
Stefan Micov 0 0 3
30.04.23
1. runda klasyf.
Stefan Micov 2 6 6
Egor Gorin 0 3 3
30.04.23
1. runda klasyf.
Aleksei Khomich 2 6 6
Oliver Jevtovic 0 3 2
30.04.23
1. runda klasyf.
Matija Zugic 2 6 6
Vlado Jankanj 0 1 1
30.04.23
1. runda klasyf.
Alessandro Bellifemine 2 2 6 10
Aljaz Jeran 1 6 4 7
30.04.23
1. runda klasyf.
Luka Todorovic 2 6 6 10
Nikita Repkin 0 3 0 7
30.04.23
1. runda klasyf.
Linghao Zhang 1 w/o 6
Nikola Kolyachev 0 0
30.04.23
1. runda klasyf.
Stijn Pel 2 6 6
Darko Kolevski 0 4 4
30.04.23
1. runda klasyf.
Alexandru Luca 2 7 5 11
Dimitrije Kocic 1 5 7 9
30.04.23
1. runda klasyf.
Dmitrii Vasilev 2 6 7 11
Dan Radu Munteanu 0 2 5 9
30.04.23
1. runda klasyf.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6
Mal Agushi 0 4 1
30.04.23
1. runda klasyf.
Marko Maksimovic 2 6 6
Lazar Danic 0 1 1
30.04.23
1. runda klasyf.
Danilo Raicevic 2 7 5 10
Davud Amirov 1 64 7 5
30.04.23
1. runda klasyf.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6 10
Tarik Bajrovic 0 4 2 5
30.04.23
1. runda klasyf.
Sasa Markovic 2 6 6
Lav Viskovic 0 0 2
30.04.23
1. runda klasyf.
Jacques-Kai Inoue 2 6 6
Vladimir Kravec 0 4 4
30.04.23
1. runda klasyf.
Aleksandar Ljubojevic 2 6 6
Aleksa Smiljanic 0 4 1
mężczyźni debel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
06.05.23
Finał
Oleksandr Ovcharenko/Juan Pablo Paz 2 7 6
Rrezart Cungu/Hady Habib 0 65 4
05.05.23
Półfinał
Oleksandr Ovcharenko/Juan Pablo Paz 2 4 6 14
Stefan Popovic/Marko Topo 1 6 2 12
05.05.23
Półfinał
Rrezart Cungu/Hady Habib 2 6 6 10
Andrea Morlet/Clement Tabur 1 2 73 5
04.05.23
Ćwierćfinał
Oleksandr Ovcharenko/Juan Pablo Paz 2 7 6 10
Aleksei Khomich/Matvey Minin 0 62 1 5
04.05.23
Ćwierćfinał
Stefan Popovic/Marko Topo 2 6 6
Marko Andrejic/Petr Nesterov 0 2 2
04.05.23
Ćwierćfinał
Rrezart Cungu/Hady Habib 1 w/o 6
Stijn Pel/Niels Visker 0 2
04.05.23
Ćwierćfinał
Andrea Morlet/Clement Tabur 1 w/o
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 0
02.05.23
1. runda
Oleksandr Ovcharenko/Juan Pablo Paz 2 6 6
Elliot Benchetrit/Luca Teboul 0 3 2
02.05.23
1. runda
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 7
Nikita Mashtakov/Vladimir Uzhylovsky 0 3 5
02.05.23
1. runda
Aleksei Khomich/Matvey Minin 2 6 6
Strahinja Cejovic/Arsenije Zlatanovic 0 1 3
02.05.23
1. runda
Marko Andrejic/Petr Nesterov 2 6 6
Davud Amirov/Maxim Krapivin 0 2 2
02.05.23
1. runda
Stefan Popovic/Marko Topo 2 6 6
Gabriel Gomez (FRA)/Geni Inoue 0 0 2
02.05.23
1. runda
Stijn Pel/Niels Visker 2 6 6 13
Sergei Pogosian/Dmitrii Vasilev 1 77 1 11
04.05.23
1. runda
Rrezart Cungu/Hady Habib 2 6 6 10
Simone Agostini/Samir Hamza Reguig 1 4 75 3
04.05.23
1. runda
Andrea Morlet/Clement Tabur 2 6 6 10
Vladimir Kravec/Joshua Schaefer 0 2 2 3
<