Hamburg Challenger 2020 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Nur-Sultan
ATP: Vienna
ATP: Hamburg Challenger
ATP: Marbella Challenger
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Sarreguemines
ATP: M15 Sharm El
ATP: M25 Vale Do
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Hamburg Challenger live, ˆ44K
Hamburg Challenger
sety
1
2
3
4
5
01.11.20
Finał
Taro Daniel
2
6
6
H2H
Sebastian Ofner
0
1
2
31.10.20
Półfinał
Taro Daniel
1
w/o
H2H
Botic Van De Zandschulp
0
31.10.20
Półfinał
Sebastian Ofner
2
7
6
H2H
Kamil Majchrzak
0
6
3
1
30.10.20
Ćwierćfinał
Taro Daniel
2
6
6
H2H
Henri Laaksonen
0
1
4
30.10.20
Ćwierćfinał
Botic Van De Zandschulp
2
6
6
H2H
Cedrik-Marcel Stebe
0
3
3
30.10.20
Ćwierćfinał
Sebastian Ofner
2
7
4
6
H2H
Roman Safiullin
1
6
4
6
4
30.10.20
Ćwierćfinał
Kamil Majchrzak
2
6
6
H2H
Nikola Milojevic
0
3
1
28.10.20
2. runda
Henri Laaksonen
2
7
7
H2H
Tobias Kamke
0
6
0
5
28.10.20
2. runda
Taro Daniel
2
4
6
6
H2H
Maximilian Marterer
1
6
4
3
28.10.20
2. runda
Nikola Milojevic
2
7
6
H2H
Pavel Kotov
0
6
5
1
28.10.20
2. runda
Sebastian Ofner
2
7
6
H2H
Hugo Gaston
0
6
5
2
28.10.20
2. runda
Kamil Majchrzak
2
6
6
H2H
Yannick Maden
0
4
4
29.10.20
2. runda
Cedrik-Marcel Stebe
2
6
6
H2H
Oscar Otte
0
3
3
29.10.20
2. runda
Botic Van De Zandschulp
2
6
7
H2H
Illya Marchenko
0
4
5
29.10.20
2. runda
Roman Safiullin
2
7
6
H2H
Jeff Wolf
0
6
1
4
26.10.20
1. runda
Yannick Maden
2
6
6
H2H
Kimmer Coppejans
0
0
1
26.10.20
1. runda
Henri Laaksonen
2
6
3
6
H2H
Mikael Torpegaard
1
3
6
4
26.10.20
1. runda
Taro Daniel
2
6
3
6
H2H
Arthur Rinderknech
1
3
6
4
26.10.20
1. runda
Nikola Milojevic
2
7
6
H2H
Lukas Lacko
0
5
4
26.10.20
1. runda
Maximilian Marterer
2
6
6
H2H
Maxime Cressy
0
4
4
26.10.20
1. runda
Sebastian Ofner
2
7
6
H2H
Dustin Brown
0
6
6
2
26.10.20
1. runda
Kamil Majchrzak
2
6
6
H2H
Roberto Marcora
0
3
3
26.10.20
1. runda
Hugo Gaston
1
7
4
H2H
Sumit Nagal
krecz
0
5
1
27.10.20
1. runda
Tobias Kamke
2
3
6
6
H2H
Prajnesh Gunneswaran
1
6
4
1
27.10.20
1. runda
Cedrik-Marcel Stebe
2
6
6
H2H
Filip Horansky
0
2
4
27.10.20
1. runda
Roman Safiullin
2
6
6
H2H
Stefano Napolitano
0
2
2
27.10.20
1. runda
Pavel Kotov
2
6
6
7
H2H
Borna Gojo
1
4
7
6
5
27.10.20
1. runda
Jeff Wolf
2
6
6
H2H
Matthias Bachinger
0
4
3
28.10.20
1. runda
Illya Marchenko
1
6
3
H2H
Daniel Altmaier
krecz
0
4
2
28.10.20
1. runda
Oscar Otte
2
6
6
H2H
Marc-Andrea Huesler
0
2
3
28.10.20
1. runda
Botic Van De Zandschulp
2
6
7
H2H
Benjamin Bonzi
0
4
5
25.10.20
Klasyf.
Tobias Kamke
2
6
6
6
H2H
Illya Marchenko
1
7
6
3
0
25.10.20
Klasyf.
Matthias Bachinger
2
4
6
6
H2H
Hugo Gaston
1
6
4
4
25.10.20
Klasyf.
Stefano Napolitano
2
7
7
H2H
Evgeny Karlovskiy
0
6
6
6
5
25.10.20
Klasyf.
Pavel Kotov
2
6
7
H2H
Marvin Moeller
0
3
6
5
24.10.20
1. runda klasyf.
Tobias Kamke
2
6
6
H2H
Julian Lenz
0
3
1
24.10.20
1. runda klasyf.
Matthias Bachinger
2
7
6
H2H
Hiroki Moriya
0
5
3
24.10.20
1. runda klasyf.
Illya Marchenko
2
6
6
6
H2H
Mats Rosenkranz
1
7
4
3
3
24.10.20
1. runda klasyf.
Stefano Napolitano
2
6
5
7
H2H
Constant Lestienne
1
4
7
6
5
24.10.20
1. runda klasyf.
Evgeny Karlovskiy
2
6
3
6
H2H
Brayden Schnur
1
3
6
4
24.10.20
1. runda klasyf.
Pavel Kotov
2
7
6
H2H
Max Wiskandt
0
6
4
4
24.10.20
1. runda klasyf.
Hugo Gaston
2
7
6
6
H2H
Hugo Grenier
1
6
0
7
1
4
24.10.20
1. runda klasyf.
Marvin Moeller
2
6
6
6
H2H
Cem Ilkel
1
7
10
3
4
Hamburg Challenger
sety
1
2
3
4
5
31.10.20
Finał
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak
2
6
1
20
H2H
Lloyd Glasspool/Alex Lawson
1
3
6
18
30.10.20
Półfinał
Lloyd Glasspool/Alex Lawson
2
7
6
H2H
Dustin Brown/James Cerretani
0
5
3
30.10.20
Półfinał
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak
1
w/o
H2H
Andre Goransson/Jan Zielinski
0
28.10.20
Ćwierćfinał
Dustin Brown/James Cerretani
2
6
6
H2H
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli
0
4
4
29.10.20
Ćwierćfinał
Lloyd Glasspool/Alex Lawson
2
6
6
H2H
Benito Sanchez Martinez/Cedrik-Marcel Stebe
0
1
3
29.10.20
Ćwierćfinał
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak
2
7
6
H2H
Andre Begemann/David Pel
0
6
2
3
29.10.20
Ćwierćfinał
Andre Goransson/Jan Zielinski
1
w/o
H2H
Hugo Gaston/Arthur Rinderknech
0
27.10.20
1. runda
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli
2
6
7
H2H
Illya Marchenko/Roman Safiullin
0
1
6
4
27.10.20
1. runda
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak
2
6
6
10
H2H
Maxime Cressy/Albano Olivetti
1
7
2
4
4
27.10.20
1. runda
Andre Goransson/Jan Zielinski
2
6
7
10
H2H
Sadio Doumbia/Fabien Reboul
1
7
3
5
3
27.10.20
1. runda
Hugo Gaston/Arthur Rinderknech
2
6
4
11
H2H
Mikael Torpegaard/Jeff Wolf
1
3
6
9
27.10.20
1. runda
Dustin Brown/James Cerretani
2
7
6
H2H
Brayden Schnur/Jack Withrow
0
6
5
3
28.10.20
1. runda
Lloyd Glasspool/Alex Lawson
2
6
6
H2H
Julian Lenz/Yannick Maden
0
3
2
28.10.20
1. runda
Andre Begemann/David Pel
2
6
7
H2H
Marvin Moeller/Max Wiskandt
0
2
5
28.10.20
1. runda
Benito Sanchez Martinez/Cedrik-Marcel Stebe
2
6
3
10
H2H
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz
1
2
6
7
<