Braunschweig Challenger 2023 live score, wyniki live

Braunschweig Challenger live, ˆ145K, Strona oficjalna

mężczyźni singel ceglana Germany Braunschweig Challenger sety 1 2 3 4 5
15.07.23
Finał
Franco Agamenone 2 7 6
Pavel Kotov 0 5 3
14.07.23
Półfinał
Franco Agamenone 2 6 6
Benjamin Hassan 0 2 3
14.07.23
Półfinał
Pavel Kotov 2 6 7
Thiago Seyboth Wild 0 4 64
13.07.23
Ćwierćfinał
Franco Agamenone 2 6 2 6
Daniel Altmaier 1 3 6 3
13.07.23
Ćwierćfinał
Benjamin Hassan 2 3 7 6
August Holmgren 1 6 67 3
13.07.23
Ćwierćfinał
Thiago Seyboth Wild 2 3 7 6
Jozef Kovalik 1 6 65 4
13.07.23
Ćwierćfinał
Pavel Kotov 2 6 6 6
Jan Choinski 1 73 3 2
12.07.23
2. runda
Jozef Kovalik 2 2 7 6
Pedro Martinez Portero 1 6 5 3
12.07.23
2. runda
Franco Agamenone 2 2 6 7
Taro Daniel 1 6 3 66
12.07.23
2. runda
Jan Choinski 2 6 6 7
Pierre-Hugues Herbert 1 73 4 65
12.07.23
2. runda
Daniel Altmaier 2 6 6
Francesco Passaro 0 2 0
12.07.23
2. runda
Benjamin Hassan 2 6 3 6
Timofey Skatov 1 4 6 3
12.07.23
2. runda
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Daniel Masur 0 2 3
12.07.23
2. runda
Pavel Kotov 1 6
Henri Laaksonen krecz 0 0
12.07.23
2. runda
August Holmgren 2 6 3 7
Adrian Andreev 1 4 6 65
10.07.23
1. runda
Henri Laaksonen 2 4 6 6
Marko Topo 1 6 2 4
11.07.23
1. runda
Jozef Kovalik 2 4 6 6
Rudolf Molleker 1 6 3 4
11.07.23
1. runda
Pierre-Hugues Herbert 2 4 6 6
Ivan Gakhov 1 6 3 4
11.07.23
1. runda
Franco Agamenone 2 3 7 6
Maximilian Marterer 1 6 65 4
11.07.23
1. runda
Taro Daniel 2 6 7
Karl Friberg 0 4 62
11.07.23
1. runda
Daniel Masur 2 4 6 6
Federico Coria 1 6 4 3
11.07.23
1. runda
Jan Choinski 2 2 6 7
Alex Molcan 1 6 3 63
11.07.23
1. runda
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Stefano Travaglia 0 4 3
11.07.23
1. runda
Daniel Altmaier 2 6 6
Carlos Taberner 0 3 3
11.07.23
1. runda
Benjamin Hassan 2 7 7
Marco Cecchinato 0 5 61
11.07.23
1. runda
Thiago Seyboth Wild 2 4 6 6
Denis Yevseyev 1 6 4 1
11.07.23
1. runda
Pavel Kotov 2 7 6
Hugo Dellien 0 67 2
11.07.23
1. runda
August Holmgren 2 2 7 7
Jaume Antoni Munar Clar 1 6 5 65
11.07.23
1. runda
Adrian Andreev 2 6 3 6
Geoffrey Blancaneaux 1 4 6 3
11.07.23
1. runda
Timofey Skatov 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 3 1
11.07.23
1. runda
Francesco Passaro 2 6 7
Jelle Sels 0 2 65
10.07.23
Klasyf.
Denis Yevseyev 2 7 3 6
Yanaki Milev 1 65 6 3
10.07.23
Klasyf.
Daniel Masur 2 6 3 6
Hendrik Jebens 1 3 6 3
10.07.23
Klasyf.
Carlos Taberner 2 7 6
Liam Gavrielides 0 62 0
10.07.23
Klasyf.
Benjamin Hassan 2 7 5 6
Karl Friberg 1 62 7 3
10.07.23
Klasyf.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 7 4 7
Lewie Lane 1 63 6 5
10.07.23
Klasyf.
August Holmgren 2 1 7 7
Oriol Roca Batalla 1 6 69 5
09.07.23
1. runda klasyf.
Denis Yevseyev 2 6 6
Marc Majdandzic 0 3 4
09.07.23
1. runda klasyf.
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Jiri Vesely 0 3 2
09.07.23
1. runda klasyf.
Daniel Masur 2 7 6
Jannik Opitz 0 5 4
09.07.23
1. runda klasyf.
Carlos Taberner 2 6 6
Niklas Schell 0 4 4
09.07.23
1. runda klasyf.
Hendrik Jebens 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 1 4
09.07.23
1. runda klasyf.
Benjamin Hassan 2 6 6
Ivan Liutarevich 0 2 1
09.07.23
1. runda klasyf.
Karl Friberg 2 6 2 6
Oscar Jose Gutierrez 1 0 6 3
09.07.23
1. runda klasyf.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Arthur Reymond 0 2 3
09.07.23
1. runda klasyf.
August Holmgren 2 6 7
Matthew Dellavedova 0 4 65
09.07.23
1. runda klasyf.
Lewie Lane 1 6 4
Henri Squire krecz 0 4 2
09.07.23
1. runda klasyf.
Yanaki Milev 2 3 7 6
Alvaro Lopez San Martin 1 6 65 4
09.07.23
1. runda klasyf.
Liam Gavrielides 2 6 7
Maxime Janvier 0 3 5
mężczyźni debel ceglana Germany Braunschweig Challenger sety 1 2 3 4 5
15.07.23
Finał
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Reymond 2 7 6
Rithvik Choudary Bollipalli/Arjun Kadhe 0 67 4
13.07.23
Półfinał
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Reymond 1 w/o
Timofey Skatov/Carlos Taberner 0
14.07.23
Półfinał
Rithvik Choudary Bollipalli/Arjun Kadhe 2 6 6 10
Constantin Bittoun Kouzmine/Pavel Kotov 1 75 3 5
13.07.23
Ćwierćfinał
Timofey Skatov/Carlos Taberner 2 0 7 11
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 1 6 63 9
13.07.23
Ćwierćfinał
Rithvik Choudary Bollipalli/Arjun Kadhe 2 6 6
Ramkumar Ramanathan/David Vega Hernandez 0 1 2
13.07.23
Ćwierćfinał
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Reymond 2 6 6
Sander Arends/Gonzalo Escobar 0 3 2
13.07.23
Ćwierćfinał
Constantin Bittoun Kouzmine/Pavel Kotov 2 6 6
Inigo Cervantes/Pedro Martinez Portero 0 3 2
12.07.23
1. runda
Ramkumar Ramanathan/David Vega Hernandez 2 2 6 10
Geoffrey Blancaneaux/Daniel Cukierman 1 6 2 3
12.07.23
1. runda
Inigo Cervantes/Pedro Martinez Portero 2 3 7 10
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 1 6 66 5
12.07.23
1. runda
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 6 6 10
Sergio Martos Gornes/Petr Nouza 1 73 4 6
12.07.23
1. runda
Timofey Skatov/Carlos Taberner 2 4 7 14
Franco Agamenone/Francesco Passaro 1 6 5 12
12.07.23
1. runda
Rithvik Choudary Bollipalli/Arjun Kadhe 2 6 6
Oriol Roca Batalla/Timo Stodder 0 4 3
12.07.23
1. runda
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Reymond 2 7 6
Rudolf Molleker/Henri Squire 0 66 2
12.07.23
1. runda
Constantin Bittoun Kouzmine/Pavel Kotov 2 6 6
Benjamin Hassan/Niklas Schell 0 2 4
<