Bratislava Challenger 2019 live score, wyniki live
TenisLive.pl
Wszystkie mecze
Mężczyzni
Kobiety
TURNIEJE TENIS LIVE
WSZYSTKIE TURNIEJE
ATP: Milan
ATP: Bratislava Challenger
ATP: Knoxville Challenger
ATP: Kobe Challenger
ATP: Montevideo Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Castellon
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Maputo
ATP: M15 Meshref
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Prague
ATP: M15 Sharm El
ATP: M25 Malibu
ATP: M25 Saint Dizier
TENISOWE RANKINGI
Ranking ATP
Ranking WTA
PARTNERCZY
TenisInfo.pl
- tenis statystyki
1x2tip.com - Typy typerów
Tennis stats and predictions
Live tenis
Nie zaczęte
Zakończone
Moje mecze (0)
Bratislava Challenger live, ˆ114K+H,
Strona oficjalna
Bratislava Challenger
sety
1
2
3
4
5
10.11.19
Finał
Dennis Novak
2
6
6
H2H
Damir Dzumhur
0
1
1
09.11.19
Półfinał
Damir Dzumhur
2
7
6
H2H
Zdenek Kolar
0
6
4
3
09.11.19
Półfinał
Dennis Novak
2
6
7
H2H
Egor Gerasimov
0
4
6
2
08.11.19
Ćwierćfinał
Damir Dzumhur
1
6
1
H2H
Mikhail Kukushkin
krecz
0
3
1
08.11.19
Ćwierćfinał
Egor Gerasimov
2
7
3
6
H2H
Ilya Ivashka
1
5
6
4
08.11.19
Ćwierćfinał
Dennis Novak
2
6
2
7
H2H
Stefano Travaglia
1
4
6
6
5
08.11.19
Ćwierćfinał
Zdenek Kolar
2
6
7
6
H2H
Lloyd Harris
1
7
5
6
7
4
07.11.19
3. runda
Mikhail Kukushkin
2
6
6
6
H2H
Lukas Klein
1
3
7
4
4
07.11.19
3. runda
Stefano Travaglia
2
6
7
H2H
Roberto Marcora
0
4
5
07.11.19
3. runda
Damir Dzumhur
2
6
6
H2H
Emil Ruusuvuori
0
4
1
07.11.19
3. runda
Egor Gerasimov
2
6
6
H2H
Salvatore Caruso
0
3
4
07.11.19
3. runda
Dennis Novak
2
7
6
H2H
Norbert Gombos
0
5
2
07.11.19
3. runda
Ilya Ivashka
2
6
4
6
H2H
Peter Gojowczyk
1
2
6
0
07.11.19
3. runda
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Kamil Majchrzak
0
4
4
07.11.19
3. runda
Lloyd Harris
2
1
6
6
H2H
Yannick Maden
1
6
3
3
05.11.19
2. runda
Mikhail Kukushkin
2
6
6
H2H
Kimmer Coppejans
0
0
2
05.11.19
2. runda
Peter Gojowczyk
2
3
7
6
H2H
Alex Molcan
1
6
6
4
4
05.11.19
2. runda
Yannick Maden
2
6
2
6
H2H
Oscar Otte
1
4
6
4
05.11.19
2. runda
Roberto Marcora
2
1
7
6
H2H
Elias Ymer
1
6
6
7
3
05.11.19
2. runda
Egor Gerasimov
2
6
7
H2H
Filip Horansky
0
3
5
05.11.19
2. runda
Dennis Novak
2
6
5
6
H2H
Alexei Popyrin
1
4
7
4
05.11.19
2. runda
Emil Ruusuvuori
2
6
6
H2H
Antoine Hoang
0
4
2
06.11.19
2. runda
Stefano Travaglia
2
6
7
H2H
Sergiy Stakhovsky
0
4
5
06.11.19
2. runda
Damir Dzumhur
2
6
3
6
H2H
Lukas Lacko
1
4
6
1
06.11.19
2. runda
Salvatore Caruso
2
6
6
H2H
Federico Gaio
0
4
4
06.11.19
2. runda
Norbert Gombos
2
6
6
H2H
Cedrik-Marcel Stebe
0
2
0
06.11.19
2. runda
Ilya Ivashka
2
3
7
7
H2H
Marton Fucsovics
1
6
6
5
6
7
06.11.19
2. runda
Kamil Majchrzak
2
7
6
H2H
Illya Marchenko
0
6
4
0
06.11.19
2. runda
Zdenek Kolar
2
7
6
H2H
Gianluca Mager
0
6
5
4
06.11.19
2. runda
Lloyd Harris
2
7
7
H2H
Lukas Rosol
0
6
5
6
5
06.11.19
2. runda
Lukas Klein
2
4
7
6
H2H
Jiri Vesely
1
6
6
5
2
04.11.19
1. runda
Sergiy Stakhovsky
2
6
6
H2H
Attila Balazs
0
4
4
04.11.19
1. runda
Lukas Rosol
2
6
7
H2H
Mathias Bourgue
0
4
6
1
04.11.19
1. runda
Cedrik-Marcel Stebe
2
7
7
H2H
Filippo Baldi
0
5
5
04.11.19
1. runda
Federico Gaio
2
1
6
6
H2H
Ruben Bemelmans
1
6
4
3
04.11.19
1. runda
Roberto Marcora
2
3
6
7
H2H
Matteo Viola
1
6
3
6
3
04.11.19
1. runda
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Andrej Glvac
0
4
3
04.11.19
1. runda
Oscar Otte
2
6
6
H2H
Mukund Sasikumar
0
1
2
04.11.19
1. runda
Dennis Novak
2
7
6
H2H
Sebastian Ofner
0
6
9
2
04.11.19
1. runda
Kimmer Coppejans
2
6
6
H2H
Mate Valkusz
0
3
2
04.11.19
1. runda
Ilya Ivashka
2
6
7
H2H
Elliot Benchetrit
0
1
6
5
04.11.19
1. runda
Alex Molcan
2
6
6
H2H
Nikola Milojevic
0
3
4
04.11.19
1. runda
Emil Ruusuvuori
2
6
3
6
H2H
Maxime Cressy
1
3
6
4
05.11.19
1. runda
Lukas Lacko
2
7
7
H2H
Viktor Troicki
0
5
6
6
05.11.19
1. runda
Illya Marchenko
2
7
7
H2H
Aleksandr Nedovyesov
0
5
6
2
05.11.19
1. runda
Zdenek Kolar
2
6
4
6
H2H
Constant Lestienne
1
3
6
3
05.11.19
1. runda
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Mohamed Safwat
0
2
3
04.11.19
Klasyf.
Illya Marchenko
2
3
6
6
H2H
Mischa Zverev
1
6
2
2
04.11.19
Klasyf.
Zdenek Kolar
1
6
3
H2H
Zsombor Piros
krecz
0
4
0
Bratislava Challenger
sety
1
2
3
4
5
09.11.19
Finał
Frederik Nielsen/Tim Puetz
2
4
7
11
H2H
Roman Jebavy/Igor Zelenay
1
6
6
4
9
08.11.19
Półfinał
Roman Jebavy/Igor Zelenay
2
7
6
H2H
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
0
6
5
4
08.11.19
Półfinał
Frederik Nielsen/Tim Puetz
2
6
7
10
H2H
Romain Arneodo/Hugo Nys
1
7
4
5
7
07.11.19
Ćwierćfinał
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
2
3
7
10
H2H
Matwe Middelkoop/Aisam Qureshi
1
6
6
5
8
07.11.19
Ćwierćfinał
Roman Jebavy/Igor Zelenay
2
6
6
10
H2H
Denys Molchanov/Hans Podlipnik-Castillo
1
7
5
1
4
07.11.19
Ćwierćfinał
Romain Arneodo/Hugo Nys
2
6
6
10
H2H
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe
1
4
7
5
6
07.11.19
Ćwierćfinał
Frederik Nielsen/Tim Puetz
2
6
6
H2H
Lukas Klein/Alex Molcan
0
4
2
05.11.19
1. runda
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe
2
4
6
10
H2H
Artem Sitak/Andrei Vasilevski
1
6
3
4
05.11.19
1. runda
Matwe Middelkoop/Aisam Qureshi
2
6
6
H2H
James Cerretani/Tristan-Samuel Weissborn
0
3
4
05.11.19
1. runda
Denys Molchanov/Hans Podlipnik-Castillo
2
6
6
H2H
Tomislav Brkic/Ante Pavic
0
4
2
06.11.19
1. runda
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
2
6
6
H2H
Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic
0
3
4
06.11.19
1. runda
Roman Jebavy/Igor Zelenay
2
6
6
H2H
Stefano Travaglia/David Vega Hernandez
0
4
4
06.11.19
1. runda
Romain Arneodo/Hugo Nys
2
6
3
10
H2H
Sander Arends/David Pel
1
1
6
6
06.11.19
1. runda
Lukas Klein/Alex Molcan
2
7
7
H2H
Tuna Altuna/Scott Puodziunas
0
5
5
06.11.19
1. runda
Frederik Nielsen/Tim Puetz
2
7
7
H2H
Ken Skupski/John-Patrick Smith
0
6
3
6
2
<