ImiÄ™ i nazwisko: Orlando Luz
Kraj: Brazylia
Data urodzenia: 08.02.98, 26 lat
Ranking ATP: 371
TOP miejsce w rankingu: 272 (16.08.21, 222 punkty)
Punkty: 133
Premie: 264470 $
Ilość meczów razem: 535
Wygrane: 329
Skuteczność: 61.5 %
Kraj: Brazylia
Data urodzenia: 08.02.98, 26 lat
Ranking ATP: 371
TOP miejsce w rankingu: 272 (16.08.21, 222 punkty)
Punkty: 133
Premie: 264470 $
Ilość meczów razem: 535
Wygrane: 329
Skuteczność: 61.5 %
rok | sumy | twarda | ceglana | halowa | dywanowa | trawiasta | akryl |
2024 | 10/6 | 0/0 | 10/6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 35/22 | 0/1 | 35/21 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 24/18 | 0/0 | 24/18 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 40/28 | 0/2 | 40/26 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 8/11 | 0/1 | 8/9 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 56/28 | 7/8 | 49/19 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 43/21 | 1/3 | 42/18 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 18/17 | 2/1 | 16/16 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 28/18 | 1/3 | 27/15 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 36/19 | 1/2 | 35/17 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2014 | 14/9 | 1/1 | 13/7 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2013 | 17/9 | 6/3 | 11/6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
RAZEM | 329/206 | 19/25 | 310/178 | 0/2 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
skut. % | 61.5 % | 43.18 % | 63.52 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Orlando Luz / nie odbyły się / ostatnie
29.03.24 | Ćwierćfinał | Adolfo Daniel Vallejo | Orlando Luz | szczegóły meczu | Sao Leopoldo | ceglana |
Orlando Luz form / rok 2023 / nawierzchnia: ceglana
Orlando Luz / rok 2023 / nawierzchnia: ceglana
14.11.23 | 1. runda | Renzo Olivo | Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Montevideo Challenger | ceglana | |
13.11.23 | Klasyf. | Orlando Luz | Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
12.11.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
06.11.23 | Klasyf. | Valentin Vacherot | Orlando Luz | 6-2, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | Lima 2 | ceglana | |
05.11.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |||
28.10.23 | Ćwierćfinał | Luciano Darderi | Orlando Luz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Curitiba Challenger | ceglana | |
26.10.23 | 2. runda | Orlando Luz | Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
24.10.23 | 1. runda | Orlando Luz | Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |||
16.10.23 | Klasyf. | Blaise Bicknell | Orlando Luz | 6-71, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Fe | ceglana | |
15.10.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
06.10.23 | Ćwierćfinał | Andrea Pellegrino | Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | Campinas Challenger | ceglana | |
05.10.23 | 2. runda | Orlando Luz | Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
03.10.23 | 1. runda | Orlando Luz | Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
02.10.23 | Klasyf. | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
01.10.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Gabriel Roveri Sidney | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |||
26.09.23 | 1. runda | Nick Hardt | Orlando Luz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Bogota Challenger | ceglana | |
18.09.23 | Klasyf. | Facundo Mena | Orlando Luz | Orlando Luz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Antofagasta Challenger | ceglana | |
17.09.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Cristobal Castro | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |||
14.09.23 | 2. runda | Juan Manuel Cerundolo | Orlando Luz | 7-62, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | Santa Cruz | ceglana | |
12.09.23 | 1. runda | Orlando Luz | Bruno Kuzuhara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |||
11.09.23 | Klasyf. | Orlando Luz | Victor Lilov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |||
15.08.23 | 1. runda | Giovanni Fonio | Orlando Luz | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Todi Challenger | ceglana | |
14.08.23 | Klasyf. | Orlando Luz | Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |||
13.08.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Massimo Giunta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |||
09.08.23 | 1. runda | Manuel Guinard | Orlando Luz | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Meerbusch Challenger | ceglana | |
08.08.23 | Klasyf. | Orlando Luz | Ji Sung Nam | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
07.08.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Niklas Koch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |||
05.08.23 | Półfinał | Sebastian Fanselow | Orlando Luz | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Wetzlar | ceglana | |
04.08.23 | 2. runda | Orlando Luz | Jakub Nicod | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
04.08.23 | Ćwierćfinał | Orlando Luz | Maik Steiner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
03.08.23 | 1. runda | Orlando Luz | Illya Beloborodko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
28.06.23 | 2. runda | Santiago Rodriguez Taverna | Orlando Luz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Medellin Challenger | ceglana | |
27.06.23 | 1. runda | Orlando Luz | Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
21.06.23 | 2. runda | Gerald Melzer | Orlando Luz | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Cali Challenger | ceglana | |
20.06.23 | 1. runda | Orlando Luz | Alex Rybakov | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |||
28.05.23 | 1. runda klasyf. | Nick Hardt | Orlando Luz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Troisdorf Challenger | ceglana | |
21.05.23 | 1. runda klasyf. | Marko Topo | Orlando Luz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Skopje Challenger | ceglana | |
30.04.23 | Finał | Orlando Luz | Franco Roncadelli | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Mogi | ceglana | |
29.04.23 | Półfinał | Orlando Luz | Joao Fonseca | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |||
28.04.23 | Ćwierćfinał | Orlando Luz | Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |||
27.04.23 | 1. runda | Orlando Luz | Gabriel Schenekenberg | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |||
27.04.23 | 2. runda | Orlando Luz | Victor Tosetto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
20.04.23 | 2. runda | Genaro Alberto Olivieri | Orlando Luz | 6-78, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Florianopolis Challenger | ceglana | |
19.04.23 | 1. runda | Orlando Luz | Ignacio Carou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
17.04.23 | Klasyf. | Orlando Luz | Marcelo Zormann | Marcelo Zormann - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |||
16.04.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Joao Eduardo Schiessl | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |||
09.04.23 | 1. runda klasyf. | Daniel Dutra Da Silva | Orlando Luz | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Madrid Challenger | ceglana | |
03.04.23 | Klasyf. | Daniel Merida Aguilar | Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Murcia Challenger | ceglana | |
02.04.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Lucas Gerch | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
16.03.23 | 2. runda | Thiago Seyboth Wild | Orlando Luz | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Vina del | ceglana | |
14.03.23 | 1. runda | Orlando Luz | Franco Agamenone | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |||
13.03.23 | Klasyf. | Orlando Luz | Gustavo Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
12.03.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Nicolas Villalon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |||
05.03.23 | 1. runda klasyf. | Federico Gaio | Orlando Luz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Santiago Challenger | ceglana | |
16.01.23 | Klasyf. | Thiago Seyboth Wild | Orlando Luz | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | Piracicaba Challenger | ceglana | |
15.01.23 | 1. runda klasyf. | Orlando Luz | Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |