Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
17.05.03, 20 lat
11386 $
17.05.03, 20 lat
11386 $
Zsombor Velcz vs. Adam Jurajda - Wzajemne mecze
06.12.22 | Klasyf. | Zsombor Velcz | Adam Jurajda | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Trnava | halowa |
Zsombor Velcz form & Adam Jurajda form
Zsombor Velcz - ostatnie mecze
M25 Austin - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Siem Woldeab | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joao Sasso | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 2-6, 2-5, - Zsombor Velcz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-5, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Hynek Barton | 2-6, 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Patrick Schoen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Nicolas Herrero | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-1, 3-2, Gino Romano - krecz | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 3-6, 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Igor Dudun | 5-1, Igor Dudun - krecz | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lorant Gyori | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Valentin Basel | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.22 Klasyf. | vs. Adam Jurajda | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Chad Kissell | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Adrien Burdet | 6-74, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Radovan Michalik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Adam Jurajda - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Silvio Mencaglia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Daniele Rapagnetta | 6-0, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daniel Siniakov | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Filippo Moroni | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Ludovico Vaccari | 6-76, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 7-68, 3-0, Gianluca Carlini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antoine Monaco | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jakub Novak (2003) | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Matej Laibl | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 6-77, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Vladan Tadic | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Alexis Gautier | 7-62, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |