MECZ
22.04.22 | 2. runda | Zsombor Piros | Mirza Basic | 6-3, 6-4 | Split Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Zsombor Piros | Mirza Basic | |
1. podanie % | 28/51 (55%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/28 (57%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/23 (70%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/48 (50%) | 19/51 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/99 (57%) | 43/99 (43%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zsombor Piros | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zsombor Piros | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zsombor Piros | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zsombor Piros | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Zsombor Piros | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zsombor Piros vs. Mirza Basic - Wzajemne mecze
22.04.22 | 2. runda | Zsombor Piros | Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Split Challenger | ceglana |
Zsombor Piros form & Mirza Basic form
Zsombor Piros - ostatnie mecze
Mirza Basic - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu |