MECZ
09.09.21 | 2. runda | Yuta Shimizu | Jesse Flores | 6-4, 6-1 | M25 Sintra | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yuta Shimizu | Jesse Flores | |
1. podanie % | 24/42 (57%) | 34/50 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/24 (83%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/50 (52%) | 10/42 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jesse Flores | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuta Shimizu vs. Jesse Flores - Wzajemne mecze
09.09.21 | 2. runda | Yuta Shimizu | Jesse Flores | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Sintra | twarda |
Yuta Shimizu form & Jesse Flores form
Yuta Shimizu - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Finał | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Jesse Flores - ostatnie mecze
M15 Sanxenxo - twarda | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Alberto Morolli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Peter Buldorini | 3-6, - Jesse Flores - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jakub Nicod | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Federico Cina | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Matej Dodig | 1-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Artur Kukasian | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Seydina Andre | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Mika Brunold | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Hazem Naow | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Rodenas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cayetano March | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Calin Manda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 7-610 | szczegóły meczu | |
M15 Pittsburgh - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. William Grant | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alex Bancila | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-74, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Emmett Ward | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-74, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Evan Zhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Leo Vithoontien | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |