MECZ
29.08.22 | Klasyf. | Yuta Kawahashi | Woodam Song | 6-1, 6-1 | M15 Daegu | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yuta Kawahashi | Woodam Song | |
1. podanie % | 31/46 (67%) | 31/45 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/31 (58%) | 10/31 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/45 (69%) | 18/46 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yuta Kawahashi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Woodam Song | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Woodam Song | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Woodam Song | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Woodam Song | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Woodam Song | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Woodam Song | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Woodam Song | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
19.10.03, 20 lat
19.10.03, 20 lat
Yuta Kawahashi vs. Woodam Song - Wzajemne mecze
29.08.22 | Klasyf. | Yuta Kawahashi | Woodam Song | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Daegu | twarda |
Yuta Kawahashi form & Woodam Song form
Yuta Kawahashi - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-3, - Yuta Kawahashi - krecz | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Yuto Oki | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Woobin Shin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-0, 5-2, Patrik Oplustil - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Shohei Chikami | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-79, 1-4, - Yuta Kawahashi - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Woobin Shin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-1, - Yuta Kawahashi - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Blake Mott | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Young Seok Kim | 6-4, 3-0, Young Seok Kim - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Maximus Jones | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 6-2, 1-0, Jea Moon Lee - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Tommy Czaplinski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Thantub Suksumrarn | 1-6, 7-5, 3-0, Thantub Suksumrarn - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu |
Woodam Song - ostatnie mecze
M25 Anseong - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hyeong Don Kim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hunseo Kim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Byeonghun Kim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Dong Ju Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jungmin Hwang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gregg I. Malawer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Jeong Heon Lee | 6-71, 7-64, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yeonsu Jeong | 1-6, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dabin Yoon | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Seon Yong Han | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jungwon Park | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jun Su Kim | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Hogi Kang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |