MECZ
04.08.16 | 2. runda | Yusuke Takahashi | Jae-Min Seol | 6-2, 6-1 | Vietnam F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yusuke Takahashi | Jae-Min Seol | |
1. podanie % | 24/45 (53%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/24 (92%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/49 (53%) | 12/45 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
15.01.90, 34 lat
16549 $
15.01.90, 34 lat
16549 $
Yusuke Takahashi vs. Jae-Min Seol - Wzajemne mecze
04.08.16 | 2. runda | Yusuke Takahashi | Jae-Min Seol | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Vietnam F2 | twarda |
Yusuke Takahashi form & Jae-Min Seol form
Yusuke Takahashi - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Daniel Batista | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Li Tu | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Henri Squire | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. August Holmgren | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 6-2, 4-1, Philip Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Kusuhara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-67, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. James Duckworth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Jae-Min Seol - ostatnie mecze
Thailand F7 - twarda | ||||
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F11 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
22.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.17 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.17 1. runda | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
26.04.17 2. runda | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.04.17 1. runda | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |