MECZ
19.11.19 | Klasyf. | Yuichiro Inui | Roland Stuurman | 6-3, 6-74, 11-9 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yuichiro Inui | Roland Stuurman | |
1. podanie % | 41/75 (55%) | 59/83 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/41 (80%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/34 (35%) | 12/24 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/83 (47%) | 30/75 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 10 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
06.06.99, 24 lat
10047 $
06.06.99, 24 lat
10047 $
Yuichiro Inui vs. Roland Stuurman - Wzajemne mecze
02.11.21 | Klasyf. | Yuichiro Inui | Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
19.11.19 | Klasyf. | Yuichiro Inui | Roland Stuurman | 6-3, 6-74, 11-9 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Yuichiro Inui form & Roland Stuurman form
Yuichiro Inui - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Sidharth Rawat | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jagmeet Singh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Sakagawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 Klasyf. | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Yuta Tomida | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Manish Ganesh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Blake Mott | 5-7, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jie Cui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Demetris Azoides | 3-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 0-3, - Yuichiro Inui - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 7-62, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Cihan Akay | 1-6, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Millen Hurrion | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Timothy Phung | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Anthony Susanto | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
03.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Lennon Roark Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Ren Nakamura | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Robin Bertrand | 1-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroyasu Ehara | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Roland Stuurman - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Stijn Slump | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |