MECZ
26.02.20 | 1. runda | Yshai Oliel | Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yshai Oliel | Yunseong Chung | |
1. podanie % | 42/64 (66%) | 40/62 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/42 (76%) | 20/40 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 13/22 (59%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 0/10 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/62 (47%) | 21/64 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yshai Oliel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
5-1 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
Yshai Oliel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yshai Oliel | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yshai Oliel | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-4 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yshai Oliel vs. Yunseong Chung - Wzajemne mecze
26.02.20 | 1. runda | Yshai Oliel | Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
08.07.18 | 2. runda klasyf. | Yunseong Chung | Yshai Oliel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Winnipeg Challenger | twarda |
Yshai Oliel form & Yunseong Chung form
Yshai Oliel - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Stefan Palosi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 2. runda | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Yunseong Chung - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |