MECZ
13.12.16 | 1. runda | Yong-Kyu Lim | Keisuke Numajiri | 6-4, 6-1 | Thailand F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yong-Kyu Lim | Keisuke Numajiri | |
1. podanie % | 31/49 (63%) | 41/59 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/31 (68%) | 18/41 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/59 (54%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
25.09.95, 28 lat
25.09.95, 28 lat
Yong-Kyu Lim vs. Keisuke Numajiri - Wzajemne mecze
13.12.16 | 1. runda | Yong-Kyu Lim | Keisuke Numajiri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Thailand F4 | twarda |
Yong-Kyu Lim form & Keisuke Numajiri form
Yong-Kyu Lim - ostatnie mecze
M15 Daegu - twarda | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sung Ha Yeon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Uisung Park | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | Min-Kyu Song - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.06.19 2. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 5-0, Artur Shakhnubaryan - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Suk Hyun Choo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
15.09.18 | vs. Michael Venus | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Dong Woon Kang | - | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hyun Woo Cho | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Ching-Mou Yu | 1-6, 0-3, - Yong-Kyu Lim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
10.06.18 Finał | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Półfinał | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Minjong Park | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon Challenger - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Renta Tokuda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Frederik Nielsen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
28.06.17 2. runda | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. In Kyo Jeong | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
18.06.17 1. runda | vs. Young Seok Kim | 3-6, 0-1, - Yong-Kyu Lim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.17 2. runda | vs. Jui-Chen Hung | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.06.17 1. runda | vs. Seunghun Shin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Min-Kyu Song | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |
Keisuke Numajiri - ostatnie mecze
Guam F1 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. David Barclay | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F8 - dywanowa | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Shinichiro Yoda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.18 2. runda klasyf. | vs. Daiki Kato | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Japan F6 - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 0-2, - Keisuke Numajiri - krecz | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuichi Ito | 1-6, 0-2, - Keisuke Numajiri - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Watanuki | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Genki Hosoya | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Japan F1 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Masaki Sasai | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Masataka Hamaguchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F8 - twarda | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 1-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F7 - twarda | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Sho Katayama | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Thai Nguyen Tat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 6-74, 3-3, Rimpei Kawakami - krecz | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alex Hunt | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Yuichi Ito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F2 - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tyler Lu | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Martins Podzus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Daniel Du Toit | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Kanou Kikkawa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Ivan Anikanov | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda | vs. Alexander Lebedyn | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Nikita Jesaibegjans | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |