MECZ
13.07.22 | 1. runda | Yanki Erel | Timur Maulenov | 6-3, 7-5 | M25 Nur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yanki Erel | Timur Maulenov | |
1. podanie % | 44/76 (58%) | 24/57 (42%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/44 (75%) | 19/24 (79%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/32 (47%) | 12/33 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/57 (46%) | 28/76 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 3 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Yanki Erel | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yanki Erel | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Timur Maulenov | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yanki Erel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Timur Maulenov | |
0-0, 30-40 | ||
Yanki Erel | 0-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
1-3 | Timur Maulenov | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-4 | Timur Maulenov | |
0-0, 40-A | ||
4-5 | Timur Maulenov | |
0-0, 40-30[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
30.05.00, 23 lat
16831 $
30.05.00, 23 lat
16831 $
Yanki Erel vs. Timur Maulenov - Wzajemne mecze
13.07.22 | 1. runda | Yanki Erel | Timur Maulenov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Nur | twarda |
Yanki Erel form & Timur Maulenov form
Yanki Erel - ostatnie mecze
Gwangju Challenger - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Luke Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Uisung Park | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 3-1, Mikalai Haliak - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jie Cui | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Timur Maulenov - ostatnie mecze
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |