MECZ
09.03.20 | 2. runda klasyf. | Vladislav Ivanov | Juan Ignacio Alcalde | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
18.07.99, 24 lat
18.07.99, 24 lat
Vladislav Ivanov vs. Juan Ignacio Alcalde - Wzajemne mecze
09.03.20 | 2. runda klasyf. | Vladislav Ivanov | Juan Ignacio Alcalde | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
29.10.19 | Klasyf. | Juan Ignacio Alcalde | Vladislav Ivanov | 6-74, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Nules | ceglana |
Vladislav Ivanov form & Juan Ignacio Alcalde form
Vladislav Ivanov - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.01.23 2. runda | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.01.23 2. runda | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.22 2. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Juan Ignacio Alcalde - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Manfred Fellin | 7-65, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.04.21 Klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 6-72, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 6-4, Giacomo Revelli - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ege Pekel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 3-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mohamad Elgarhy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Mariano Navone | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.20 Klasyf. | vs. Simon Beaupain | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Ismail Elshafei | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Connor Kruger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.11.20 1. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.20 2. runda klasyf. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Piotr Galus | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.10.20 Klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 2. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
22.09.20 Klasyf. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Max Houkes | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |