MECZ
10.02.20 | 2. runda klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Pavel Shumeiko | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
11.10.00, 23 lat
11.10.00, 23 lat
Vladimir Uzhylovsky vs. Pavel Shumeiko - Wzajemne mecze
10.02.20 | 2. runda klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Pavel Shumeiko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Vladimir Uzhylovsky form & Pavel Shumeiko form
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |
Pavel Shumeiko - ostatnie mecze
M15 Trnava - halowa | ||||
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.07.22 2. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
01.09.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |