MECZ
13.11.22 | 1. runda klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Maj Najvirt Kolaric | 7-5, 7-5 | M25 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
07.03.03, 21 lat
07.03.03, 21 lat
Vladimir Uzhylovsky vs. Maj Najvirt Kolaric - Wzajemne mecze
13.11.22 | 1. runda klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Maj Najvirt Kolaric | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Heraklion | twarda |
Vladimir Uzhylovsky form & Maj Najvirt Kolaric form
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |
Maj Najvirt Kolaric - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Carlo Baldini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mehdi Sadaoui | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Carlo Venturini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-72, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Danis Mijatovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Dzhurdzha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Bozo Barun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ainur Garifullin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 7-66, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Thibaut Gadilhe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ammar Elamin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Salomone | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |