MECZ
16.11.20 | 2. runda klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Denis Milchenko | 6-2, 6-4 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
15.08.86, 37 lat
15.08.86, 37 lat
Vladimir Uzhylovsky vs. Denis Milchenko - Wzajemne mecze
16.11.20 | 2. runda klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Denis Milchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Vladimir Uzhylovsky form & Denis Milchenko form
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |
Denis Milchenko - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mattia Rossi | 0-3, - Denis Milchenko - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Kaito Uesugi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Barrios | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alberto Cammarata | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.12.19 Klasyf. | vs. Krittin Koaykul | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
09.12.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F34 - twarda | ||||
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arnold Kokulewski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.16 Klasyf. | vs. Pawel Zawisza | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F33 - twarda | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Jonas Merckx | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F6 - twarda | ||||
03.10.16 1. runda | vs. Stanislav Poplavskyy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda | vs. Julian Onken | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Daniil Zarichanskyy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Oleksandr Varichenko | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ryoto Tachi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Faizan Khuram | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Karim Hossam | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F17 - twarda | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Chessari | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F16 - twarda | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Danes | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F15 - twarda | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Danes | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Christopher Tasker | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
23.05.16 Klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 3-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Igor Karpovets | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Kostyantyn Kalchev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |