MECZ
27.08.18 | 1. runda | Vladimir Korolev | Alexandr Binda | 3-6, 6-2, 7-5 | Russia F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vladimir Korolev | Alexandr Binda | |
1. podanie % | 72/102 (71%) | 75/122 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/72 (64%) | 50/75 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/30 (33%) | 13/47 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 59/122 (48%) | 46/102 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 115/224 (51%) | 109/224 (49%) |
Double foul | 4 | 10 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vladimir Korolev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladimir Korolev | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Vladimir Korolev | 3-3 | |
Vladimir Korolev | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Vladimir Korolev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladimir Korolev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladimir Korolev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladimir Korolev | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Vladimir Korolev | 5-2 | |
0-0, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
Vladimir Korolev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
Vladimir Korolev | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Vladimir Korolev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vladimir Korolev | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladimir Korolev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Vladimir Korolev | 6-5 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladimir Korolev vs. Alexandr Binda - Wzajemne mecze
27.08.18 | 1. runda | Vladimir Korolev | Alexandr Binda | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Russia F8 | ceglana |
Vladimir Korolev form & Alexandr Binda form
Vladimir Korolev - ostatnie mecze
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Chien-Hsun Lo | - | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alessio Savoldi | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Lucas Krainer | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Attila Boros | 6-0, 5-4, Attila Boros - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Egor Khotchenkov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.04.22 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Nelich | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Mirko Martinez | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Lambert Ruland | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Egor Novikov | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Alberto Morolli | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Patrik Rikl | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Filip Duda | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu |
Alexandr Binda - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |